Sassuolo – Inter 0:7 (koniec) | Atalanta – Fiorentina 0:2 (koniec) | Bologna – Torino 1:2 (koniec)
Catania – Parma 0:0 (koniec) | AS Roma – Lazio 2:0 (koniec) | Juventus – Hellas Verona 2:1 (koniec)
AC Milan – Napoli 1:2 (koniec)
Juventus FC
2:1 (2:1)
Hellas Verona
Niedziela 22.09.2013, 15:00 • Juventus Stadium (Torino) • Włoska Serie A

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje z wydarzeń sportowych na Lajfy.com. (17:02:15)

Graczem meczu według Lajfy.com był Carlos Tévez, który strzelił dziś ładną bramkę, był przez cały mecz bardzo aktywny, a gdyby miał odrobinę więcej szczęści w końcówce pierwszej połowy, to strzeliłby przepięknego gola.

Po genialnej pierwszej połowie, drugie 45 minut już nie stało na tak wysokim poziomie. Juventus lekko się wycofał i goście, którzy atakowali niewieloma zawodnikami nie byli w stanie przebić się przez defensywę gospodarzy. Zasłużone zwycięstwo Juventusu, który odnosi trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie Serie A.

90+3
    Dośrodkowanie w pole karne Juventusu. Bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Storari'ego.

90+2
    Marchisio również uderza spoza pola karnego, jednak Rafael pewnie broni.

90+1
    Giovinco minął obrońcę w środku boiska, ruszył do przodu i uderzył. Mocny strzał, ale w sam środek bramki.

90
    Pogramy trzy minuty dłużej.

89
    Niewiele dzieje się obecnie na boisku.

88
    Marchisio jednak zobaczył żółty kartonik. Bardzo zaostrzył się gra w końcówce spotkania.

87
    Donadel również otrzymał żółtą kartkę.

86
    Vučinić ukarany żółtą kartką.

85
    Marchisio ma szczęście że nie otrzymał żółtej kartki.

83
    Zablokowany strzał Vučinića.

82
    Vučinić miał piłkę w polu bramkowym. Zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów, chciał przedryblować stojącego przed nim obrońcę, co skończyło się stratą.

81
    Pogba nie daje za wygraną. Z tak daleka jeszcze chyba dziś nie uderzał, jednak to nie pomogło i piłka przeleciała daleko od bramki.

80
    Giovinco od razu ruszył do długiego podanie, ale pierwszy przy piłce był Rafael.

80
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Tévez, na boisku pojawia się Giovinco.

78
    Isla dostał piłkę na prawej stronie i zdecydował się na strzał z bardzo ostrego kąta. Piłka ląduje na bocznej siatce i zacznie Rafael od bramki.