Pogoń – Podbeskidzie 2:1 (koniec) | Piast – Lech P. 0:2 (koniec)
Piast Gliwice
0:2 (0:1)
Lech Poznań
Poniedziałek 23.09.2013, 20:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa

Graczem meczu wg Lajfy.com zostaje Łukasz Teodorczyk – strzelec dwóch bramek. Być może, gdyby nie został ściągnięty z boiska już w 64. minucie, pokusiłby się o strzelenie hat-tricka! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych oczywiście na lajfy.com! (22:22:56)

Lech Poznań w drugiej połowie dołożył do wyniku jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrywa z Piastem Gliwice 2:0! Piast nie potrafił dzisiaj w żaden sposób zagrozić gościom z Wielkopolski, dlatego nie strzelili nawet bramki honorowej.

90+3
    Lech ma stały fragment gry na własnej połowie i nie spieszy się z rozegraniem go. Wynik jest już przesądzony!

90+2
    Tym razem to Gostomski musiał opuścić swoją szesnastkę i wybić piłkę poza plac gry. W ostatnich minutach atakują gospodarze.

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Chyba za bardzo lubi biegać z piłką Jakóbowski. Znalazł się na boku pola karnego, minął obrońcę i zamiast strzelać, postanowił biec dalej. Przy trzecim kontakcie z defensorem traci futbolówkę.

89
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Damian Zbozień, na boisku pojawia się Rabiola.

88
    Piast już w zasadzie tylko się broni licząc na jakiś kontratak. Tak było w tym przypadku, gdzie długim podaniem został uruchomiony Jurado. Jego strzał po ziemi broni Gostomski.

86
    Lech zaczyna bawić się piłką i stwarza sobie kolejne sytuacje. Pierwsze Hämäläinen uderzył prosto w Trelę, potem dośrodkowanie wybijają obrońcy i Lech ma rzut rożny w końcówce spotkania.

85
    Minuty uciekają a Piast chyba dalej nie oddał strzału w światło bramki. Słaby mecz w wykonaniu gospodarzy.

83
    Wilczek ogląda pierwszą żółtą kartkę w meczu za nieprzepisowe zatrzymywanie rywala.

83
    Bezpośredni strzał z wolnego Cicman'a i piłka przelatuje tuż nad spojeniem słupka i poprzeczki! Zabrakło naprawdę niewiele, a bramka byłaby cudowna!

82
    Stały fragment gry dla Piasta kilkanaście metrów przed szesnastką Lecha. To jedna z ostatnich okazji, aby złapać gola kontaktowego!

81
    Trela opuszcza po raz kolejny w dzisiejszym meczu pole karne i znów musi wybijać piłkę na aut.

80
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Daylon Claasen, na boisku pojawia się Michał Jakóbowski.

79
    Na spalonym złapany Ruber Jurado w dość głupim miejscu, więc jeszcze bardziej szkoda tej akcji. Od początku muszą tworzyć ją gospodarze.