Tottenham – Chelsea 1:1 (koniec) | Aston Villa – Man City 3:2 (koniec) | Fulham – Cardiff 1:2 (koniec)
Hull – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – West Bromwich 1:2 (koniec) | Southampton – Crystal Palace 2:0 (koniec)
Swansea – Arsenal 1:2 (koniec)
Aston Villa
3:2 (0:1)
Manchester City
Sobota 28.09.2013, 16:00 • Villa Park • Angielska Premier League

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania. (17:56:31)

To właśnie Leandro Bacuna zasłużył na miano MVP spotkania – przepiękny gol oraz asysta to zacny dorobek.

Kluczowy moment meczu nastąpił między 73. a 76. minutą, gdy najpierw Bacuna a potem Weimann wstrząsnęli gośćmi zdobywając 2 gole.

To był dziwny mecz – Manchester City miał zdecydowanie więcej piłkę, oddał aż 21 strzałów przy tylko 8 ze strony gospodarzy a mimo to przegrał.

Aston Villa pokonuje u siebie Manchester City 3:2!

90+5
    Zupełnie nieudany strzał Kolarova.

90+5
    Zabaleta wywalczył rzut rożny, ostatnia szansa dla gości na wyrównanie.

90+4
    Baker powstrzymuje szarżę Milnera. Ostatnia minuta gry przed nami.

90+2
    Dośrodkowanie Luny zdołał wybić Nastasić.

90+1
    Y. Toure fauluje Kozaka, rzut wolny dla gospodarzy.

90
    Sędzia Jones dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry, co spotyka się z dezaprobatą kibiców zgromadzonych na Villa Park.

89
    Nastasić fauluje Kozaka. Rozpoczyna się ostatnia minuta gry. Ciekawe, ile doliczy sędzia Jones.

88
    Baker wygrywa pojedynek główkowy z Navasem.

87
    Luna faulowany przez Fernandinho.

86
    Tym razem to Kolarov wybiegł z piłką poza linię boczną.

84
    Milner dryblował lewym skrzydłem, ale wybiegł z piłką poza linię boczną.

83
    Y. Toure okiwał dwóch rywali, wystawił piłkę do Joveticia, ale ten fatalnie skiksował.