Tottenham – Chelsea 1:1 (koniec) | Aston Villa – Man City 3:2 (koniec) | Fulham – Cardiff 1:2 (koniec)
Hull – West Ham 1:0 (koniec) | Man Utd – West Bromwich 1:2 (koniec) | Southampton – Crystal Palace 2:0 (koniec)
Swansea – Arsenal 1:2 (koniec)
Swansea City A.F.C.
1:2 (0:0)
Arsenal F.C.
Sobota 28.09.2013, 18:30Angielska Premier League

Arsenal Londyn po bardzo emocjonującej końcówce pokonał Swansea City 2:1! Spotkanie stało na dosyć dobrym poziomie a gra była wyrównana. Kanonierzy dzięki temu zwycięstwu objęli prowadzenie w ligowej tabeli! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (20:25:39)

90+3
    Arteta został napomniany żółtym kartonikiem.

90+2
    Zmiana w drużynie Arsenal Londyn: z boiska schodzi Wilshere, na boisku pojawia się Jenkinson.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90.

90
    Piłkarze Swansea cały czas walczą o bramkę. Szczęsny bardzo długo celebrował moment wznowienia gry.

88
    De Guzman zagrał za mocno do Dyera. Grę od wrzutu z autu wznowi Arsenal.

87
    Bardzo nerwowe końcowe minuty tego spotkania. Wynik nie jest jeszcze rozstrzygnięty, gospodarze będą walczyć o wyrównującą bramkę.

85
    Canas został ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką.

84
    Flores został ukarany żółtą kartką za faul na Wilsherze.

82
    Gol dla Swansea!
    Piękną bramkę zdobyło również Swansea! Bony cudownie zagrał z klepki z DAVISEM a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki!

80
    De Guzman bardzo ostro potraktował Wilshera, za co arbiter ukarał go żółtą kartką.

77
    Zmiana w drużynie Arsenal Londyn: z boiska schodzi Gnabry, na boisku pojawia się Arteta.

76
    Wilshere podał do.. Bony'ego, który znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym, ale bardzo dobrą interwencją popisał się polski bramkarz!

74
    Zamieszanie przy linii bocznej boiska, ale zwycięsko z tego starcia wyszli piłkarze Swansea.

72
    Bardzo dobrze po wejściu na boisko prezentuje się Bony, który utrudnia życie obrońcom The Gunners.

70
    Ostatnie minuty to zdecydowana dominacja gospodarzy. Arsenal nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę przeciwnika.

69
    Dyer oddał fantastyczny strzał z 16. metrów, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Wojciech Szczęsny!
    Gole: 82. Davis – 58. Gnabry, 62. Ramsey

Kartki:   80. De Guzman (SWN), 84. Flores (SWN), 85. Canas (SWN) – 60. Flamini (ARS), 90+3. Arteta (ARS)

Swansea City A.F.C.: Vorm – Tiendalli, Amat, Flores, Davies – Canas, Shelvey (61. Bony), De Guzman, Dyer, Routledge (64. Pozuelo)– Michu.
    Zmiany: Tremmel, Alfei, Taylor, Britton, Pozuelo, Vazquez, Bony

Arsenal F.C.: Szczęsny – Sagna, Koscielny, Mertesacker, Gibbs – Wilshere (90+2. Jenkinson), Ramsey, Flamini, Ozil, Gnabry (77. Arteta) – Giroud.
    Zmiany: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Jenkinson, Arteta, Miyaichi, Bendtner.