CSKA Mos. – Man City 1:2 (koniec) | Bayer – Szachtar 4:0 (koniec) | Man Utd – Sociedad 1:0 (koniec)
Real Madryt – Juventus 2:1 (koniec) | Galatasaray – Kopenhaga 3:1 (koniec) | Anderlecht – PSG 0:5 (koniec)
Benfica – Olympiakos 1:1 (koniec) | Bayern – Vik. Pilzno 5:0 (koniec)
Galatasaray SK
3:1 (3:0)
FC Kopenhaga
Środa 23.10.2013, 20:45 • Türk Telekom Arena, Istambuł • Liga Mistrzów UEFA

MVP meczu zostaje wybrany EMMANOUEL EBOUE, który w pierwszej połowie był motorem napędowym Galatasaray i zanotował 2 asysty. W drugiej przygasł z resztą jak cała ekipa gospodarzy. (22:39:40)

Mecz dobiegł końca. Galatasaray zasłużenie wygrywa 3:1 z Kopenhagą. Goście z Danii nie mieli dziś w zasadzie żądnych atutów, które mogliby przekuć na bramki. Gospodarze wykonali swój plan na ten mecz jeszcze w pierwszej połowie, drugą zaś kompletnie odpuszczając. Galata wskakuje w tej sytuacji na 2 pozycję, ponieważ w meczu Realu z Juventusem ci pierwsi zwyciężyli 2:1. Dziękujemy za uwagę.

90
    2 minuty zostają doliczone do podstawowego czasu gry.

88
    Gol dla København!
    CLAUDEMIR zdobuwa honorowe trafienie dla swojego zespołu. Toutouh przyjmuje piłkę Claudemirowi, który precyzyjnym strzałem w róg brami pokonuje bramkarza.

86
    Ostatnia zmaina wśród gospodarzy. Prawidłowość została utrzymana. 3 strzelec gola- Drogba, również siada na ławce, a w jego miejsce Bulut.

84
    Braaten zostaje zastąpiony przez Toutouha.

83
    Kopenhaga w końcówce dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

81
    Fatalna próba Jørgensen, która ląduje daleko w trybunach. To podsumowuje dzisiejszy występ całego zespołu.

80
    Schodzi także strzelec 2 bramki, czyli Sneijder, a zastępuje go Amrabat.

78
    Rzut wolny dla gospodarzy.

76
    Zdobywca pierwszej bramki siada na ławce a w jego miejsce Gülselam.

75
    I znowu akcja Galatasaray inicjowana jest przez Muslerę.

73
    Yilmaz strzela z niezłej pozycji z okolicy szesnastki, ale pudłuje.

71
    Dobra centra Drogby i Yilmaz mija się z piłką o centymetry!

69
    Błąd techniczny w przyjęciu piłki Drogby. To zdarza się niezwykle rzadko.

67
    Mecz robi na się bardzo senny. Kopenhaga nawet jeśli ma piłkę to nie bardzo wie co z nią zrobić, natomiast Galatasaray ma już swój wynik i nie forsuje tempa.

67
    Doskonale dogrywał Drogba.

66
    Jak tego nie trafił Yilmaz? Napastnik otrzymał wyborne podanie z głębi pola i nie trafił w bramkę w pozycji sam na sam!!!