Crystal Palace – Arsenal 0:2 (koniec) | Aston Villa – Everton 0:2 (koniec) | Liverpool – West Bromwich 4:1 (koniec)
Man Utd – Stoke 3:2 (koniec) | Norwich – Cardiff 0:0 (koniec) | Southampton – Fulham 2:0 (koniec)
Southampton F.C.
2:0 (2:0)
Fulham F.C.
Sobota 26.10.2013, 18:30 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie transmisji z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne relacje z boisk Premier League! Dobranoc! (20:24:11)

MVP spotkania

Najlepszym zawodnikiem spotkania według redakcji lajfy.com zostaje wybrany Rickie Lambert. Zawodnik Southampton zdobył dzisiaj bramkę i w dużym stopniu przyczynił się do wygranej swojego zespołu uczestnicząc tym samym w wielu akcjach ofensywnych.

Za nami dość jednostronne spotkanie. Southampton już od samego początku narzucili swój styl i nie zamierzali oddawać pola gościom, którzy byli dzisiaj po prostu niewidoczni. Southampton po dwóch bramkach zdobytych przez Lamberta i Rodrigueza wygrywa 2-0 i zdobywa bardzo pewne trzy punkty. Fulham nie zasłużyło w dzisiejszym spotkaniu nawet na bramkę. Podopieczni Martina Jola przez większą część meczu snuli się na boisku i w ciągu całych 90 minut nie zagrozili poważnie bramce Artura Boruca.

90+2
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Ward-Prowse, na boisku pojawia się Cork.

90+1
    Hughes nieprzepisowo zatrzymuje rywala i za to zagranie ogląda żółty kartonik.

90
    Arbiter decyduje się na doliczenie 2 dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Okazja przed Lallaną!Zawodnik wbiega w pole karne i decyduje się na strzał z 10 metra! Piłka trafia jeszcze jednego z obrońców Fulham i opuszcza plac gry. Korner dla Southampton.

88
    Sidwell ukarany żółtym kartonikiem za przewinienie.

87
    Wanyama faulowany w środkowej części boiska. Od rzutu wolnego rozpocznie zespół Southampton.

86
    Schneiderlin na moment opuszcza plac gry, a sędzia wznawia zawody.

85
    Senderos bardzo ostro w starciu z rywalem o górna piłkę. Jeden z zawodników Southampton ucierpiał, a my mamy krótką przerwę.

84
    Lallana dość ambitnie walczy o piłkę tuż przed własnym polem karnym, ale ostatecznie zostaje faulowany. Arbiter odgwizduje przewinienie.

82
    Sidwell próbuje oddać strzał przewrotką, ale piłka opuszcza plac gry w dużej odległości od bramki Artura Boruca.

81
    Lovren wybija piłkę po za linię końcową boiska. Od rzutu rożnego rozpocznie Fulham.

80
    Zmiana w drużynie Fulham F.C.: z boiska schodzi Ruiz, na boisku pojawia się Kačaniklić.

79
    Długie podanie w kierunku Rodallegii, ale ten zatrzymany przez sędziego. Zawodnik znajdował się na pozycji spalonej.

78
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Rodriguez, na boisku pojawia się Guly.