Rennes – Olympique 1:1 (koniec) | Ajaccio – Valenciennes 1:3 (koniec) | Évian TG – Toulouse 2:1 (koniec)
Lyon – Guingamp 2:0 (koniec) | Reims – Bastia 4:2 (koniec) | Sochaux – Saint-Étienne 0:0 (koniec)
Olympique Lyon
2:0 (2:0)
EA Guingamp
Sobota 02.11.2013, 20:00 • Stade Gerland, Lyon • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Olympique Lyonnais pokonuje EA Guingamp 2:0. Gospodarze zadali dwa ciosy w pierwszej połowie, po których ambitni goście już się nie podnieśli. Guingamp kończyło ten mecz w dziesiątkę, gdyż za brzydki faul wyleciał z boiska Diallo. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (21:56:14)

90+4
    Róg dla gości i pewnie Corgelin.

90+3
    Dobra akcja Lyonu, przed szansą Gomis! Nadal 2:0.

90+2
    Dobrze w obronie Bisevac. Od bramki Corgelin.

90+1
    Tymczasem sędzia dolicza cztery minuty.

90
    Jeszcze róg dla Lyonu, ale pogubili się gospodarze.

89
    Briand na boisku! Zmieniony Grenier.

88
    Będzie ostatnia zmiana w Lyonie.

87
    Lyon nadal nie stara się za wszelką cenę zdobyć trzeciej bramki. Gospodarze szanują to, co mają.

86
    Zawodnicy Guingamp już chyba pogodzili się ze swoim losem.

85
    Pięć minut do końca meczu, a statystyka strzałów na bramkę po stronie gości się nie zmienia. Nadal wynosi 0!