Rennes – PSG 1:3 (koniec) | Ajaccio – Lorient 1:2 (koniec) | Évian TG – Reims 1:1 (koniec)
Guingamp – Monaco 0:2 (koniec) | Nantes – Toulouse 1:2 (koniec) | Nice – Sochaux 1:0 (koniec)
OGC Nice
1:0 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 14.12.2013, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Graczem meczu zostaje wybrany dzisiaj strzelec jedynej bramki – Bautheac, który wykazywał chyba najwięcej zaangażowania. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! Dobranoc. (21:55:06)

Druga połowa nie przynosi żadnych zmian i wynik pozostaje zwycięski dla Nicei, 1:0! Sochaux przegrywa swoje kolejne spotkanie i jeszcze bardziej okopuje się w ostatnim miejscu tabeli Ligue 1.

90+4
    Ostatnie sekundy i sporo ruchu na boisku. Nicea ma mnóstwo miejsca na boisku, żeby strzelić jeszcze jedną bramkę.

90+3
    Może zamiast się dziwić powinni zacząć grać, bo polecą z hukiem z Ligue 1.

90+2
    Gospodarze ustawiają futbolówkę kilka metrów od pola karnego i oddają niespodziewany strzał na bramkę Cros'a! Ten ledwie broni i wszyscy piłkarze Sochaux są zdziwieni zaistniałą sytuacją!

90+1
    Rozumiem wszelkie zimany i opóźnienia spowodowane kontuzjami, ale piłkarze chyba sami chcieliby grać trochę mniej.

90+1
    Czy sędzia powariował? Aż 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    30 metrów do bramki Cros'a i rzut wolny dla Nicei! Potężna bomba, która leci w bandy obok bramki!

90
    Kartką ukarany zostaje Corchia, za pomaganie sobie ręką w walce o piłkę.

88
    Okazja dla Nicei i dobry strzał z boku pola karnego, który broni Cros! Czy on na rękawicach ma klej!?

87
    Ostatnie minuty przebiegają w atmosferze fauli i niedokładnych podań. Piłkarze chyba sami chcieliby już zejść do szatni a kibice mogliby jechać do domu.

85
    Żółtą kartką ukarany zostaje Brüls po faulu w środku pola. Mamy przepychanki i na środek boiska wybiega nawet Ospina, po co on tam, guza szuka?

85
    Sochaux chce, ale nie może. Atakują coraz większą ilością zawodników, ale tym samym narażają się na kontry.

84
    Po raz kolejny pewnie łapie piłkę Cros po strzale z dystansu!

82
    Zmiana w drużynie OGC Nice: z boiska schodzi Bautheac, na boisku pojawia się Bruins.

81
    Mayuka znalazł się w polu karnym i już miał oddawać strzał, ale Bodmer dokłada nogę i wybija mu piłkę! Świetna interwencja obrońcy.

80
    Wracamy do gry, ostatnie 10 minut + ewentualny doliczony czas gry! Panowie, postarajcie się jeszcze w końcówce!

79
    A lekarze tym razem potrzebni są do pomocy Genevois. Nicea "kradnie" kolejne sekundy.