Buffalo – Calgary 1:2 (po dogrywce) | Ottawa – Los Angeles 2:5 (koniec) | Winnipeg – Dallas 4:6 (koniec)
koniec po dogrywce
Buffalo Sabres
1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
Calgary Flames
Sobota 14.12.2013, 20:05 • First Niagara Center (Buffalo, NY) • National Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (22:35:00)

Calgary Flames po golu strzelonym w pierwszej minucie dogrywki przez Matta Stajana pokonują na wyjedzie Buffalo Sabres.

60:42
    Gol dla Calgary!

MATT STAJAN popisuje się indywidualną akcją i pięknym uderzeniem rozstrzyga losy meczu. Calgary Flames wygrywają z Buffalo Sabres!

60:18
    Ennis pogubił się w dryblingu i stracił krążek pod bramką rywali.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Za chwilę powinna rozpocząć się dogrywka.

Po 60 minutach gry Buffalo Sabres remisuje na własnym lodowisku 1:1 z Calgary Flames.

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:34
    Świetna sytuacja gospodarzy, ale po raz kolejny swój zespół ratuje dziś Ramo!

59:18
    Girgensons z dystansu, broni Ramo.

58:30
    Półtorej minuty do końca. Hokeiści Buffalo również nie chcą stracić głupiej bramki w końcówce.

57:43
    Suną kolejne ataki gospodarzy.

56:28
    Wygrane wznowienie przez Buffalo, błąd obrony gości i D'Agostini znalazł się sam przed Ramo, ale przegrał ten pojedynek!