Trabzonspor – Bursaspor 2:2 (koniec)
Trabzonspor
2:2 (1:1)
Bursaspor Kulübü Derneği
Poniedziałek 16.12.2013, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Turecka Süper Lig

Zaskakujące spotkanie, Bursaspor mimo, iż grał z kontry, dwukrotnie potrafił objąć prowadzenie. Natomiast Trabzonspor miał dziś wiele szczęścia, obie bramki zdobywając w ostatnich minutach obu części gry. (20:58:43)

90+2
    Beznadziejna centra Kelesa ląduje w rękach Freya.

90+3
    Obi drużyny dostają 3 minuty na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę.

90
    Gol dla Trabzonsporu!
    Bramkę zdobył GURAL. Niesamowite, akcja rezerwowych! Po zagraniu z głębi pola Mierzejewskiego, piłka trafiła pod nogi niepilnowanego Gurala, który z 4 metrów musiał to wykorzystać!

88
    W odpowiedzi po drugiej stronie boiska strzelał Belluschi, ale wyszło fatalnie.

87
    Do woleja na 14 metrze złożył się Gural, piłka poszybowała dobre 2 metry ponad bramką!

86
    Adin próbował wymusić rzut wolny 20 metrów od bramki Freya, ale arbiter nie dał się nabrać.

84
    Z bardzo ostrego kata uderzał po ziemi Mierzejewski, zabrakło niewiele do szczęścia!

82
    Zbyt koronkowo chcą rozgrywać swoje akcje zawodnicy Trabzonspor, ułatwia to grę obronną przyjezdnym.

80
    Zza pola karnego na strzał zdecydował się Sestak, ale piłka poszybowała wprost w Kivraka.

78
    Wrzutkę Adina bez problemów złapał Frey.

77
    Rzut wolny dla gospodarzy.

74
    Zmiana w drużynie Trabzonsporu Kulübü: Gural wchodzi za Henrique.

73
    Trabzonsporowi czas ucieka nieubłagani, ale gospodarze są jak na razie bezsilni.