Liverpool – Cardiff 3:1 (koniec) | Crystal Palace – Newcastle 0:3 (koniec) | Fulham – Man City 2:4 (koniec)
Man Utd – West Ham 3:1 (koniec) | Stoke – Aston Villa 2:1 (koniec) | Sunderland – Norwich 0:0 (koniec)
West Bromwich – Hull 1:1 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
1:1 (0:1)
Hull City A.F.C.
Sobota 21.12.2013, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Po pierwszej połowie gospodarze nie potrafili stworzyć żadnej klarownej sytuacji pod bramką Tygrysów, jednak motywujące słowa trenera gospodarzy pana Downinga poniosły na wyżyny swoich możliwości miejscowych i nieustannie atakowali w drugiej połowie na bramkę Hull City i zostało to wynagrodzone bramką dla gospodarzy! Remis wydaję się mało zasłużonym wynikiem i goście powinni się cieszyć, że udało im się wywieźć punkt z trudnego terenu jakim jest stadion The Hawthorns. Dziękuję za czytanie relacji i zapraszam na resztę wieczornych relacji z największych ligowych boisk! (17:56:53)

90+3
    Dalekie wybicie od bramki gospodarzy przez Fostera i arbiter kończy to spotkanie.

90+2
    Widać, że gospodarze chcą zdobyć 3 punkty za wszelką cenę i nieustannie atakują bramkę gości, lecz póki co nie przynosi to efektów w postaci jakieś ciekawej i 100% sytuacji dla nich.

90+1
    Dwie piłki na boisku i mamy chwilową przerwę w grze, jednak arbiter pokazuję, że wszystko będzie doliczone.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry!

89
    Huddlestone bezpośrednio z rzutu wolnego i piłka o milimetry przeleciała obok okienka bramki Fostera!

89
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Sagbo, na boisku pojawia się Fryatt.

88
    Gera (WBA) otrzymuję żółtą kartkę i musi uważać do końca meczu.

87
    Gol dla West Bromwich!
    Wysiłki gospodarzy się opłaciły doskonałe prostopadłe podanie w pole karne dostał MATEJ VYDRA, który uderzył wprost pod nogami wychodzącego z bramki McGregorego!

86
    Goście już nawet nie atakują na bramkę przysłowiowych Ptaków tylko grają jak najdalej od swojej bramki wybijając piłkę jak się tylko da.

84
    Jedna z nielicznych akcji Tygrysów w drugiej połowie i uderzenie Sagbo trafia jedynie w boczną siatkę Foresta.

83
    Rzut wolny dla gospodarzy i prawie wszyscy gracze poszli w pole karne Tygrysów i piłka mocno bita w pole karne po dośrodkowaniu utknęła w nogach zawodnika Tygrysów, a gospodarze sugerują zagranie ręką.

82
    Kolejne dośrodkowanie pewnie chwyta McGreogry, który stara się jak najdłużej mieć piłkę w rękach, lecz sędzia pogania golkipera Hull City.

81
    Widać, że trener gospodarzy postawił wszystko na jedną kartkę ściągnął obrońcę, a wprowadził ofensywnego zawodnika.

80
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Ridgewell, na boisku pojawia się Gera.
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Graham, na boisku pojawia się Boyd.

79
    Chwilowa przerwa w grze, gdyż na murawie leży zawodnik Tygrysów.

77
    Ależ błąd defensora gospodarzy, który zbyt lekko podawał do swojego bramkarza i tylko umiejętności sprinterskie Foster uratowały WBA przed utratą najprawdopodobniej drugiej bramki...

76
    Krótko rozegrany rzut rożny i dośrodkowanie w pole karne z głębi pola w pole karne Hull City, jednak dobrze radzą sobie zawodnicy w pomarańczowo – czarnych strojach we własnym polu karnym.