Villarreal – Sevilla 1:2 (koniec) | Real Betis – Almeria 0:1 (koniec) | Atletico – Levante 3:2 (koniec)
Granada – Sociedad 1:3 (koniec)
Real Betis Balompié
0:1 (0:1)
UD Almeria
Sobota 21.12.2013, 18:00 • Estadio Benito Villamarín, Sewilla • Hiszpańska LaLiga

Ja ze swojej strony dziękuję za śledzenie relacji. Zapraszam na kolejne, które odbędą się na Lajfy.com (19:51:32)

Nie wyszło nic z planów Realu. Chociaż gospodarze dwoili się i troili nie udało im się choćby zremisować z Almerią. Bohaterem tego spotkania zdecydowanie jest Suarez Esteban, który królował dziś w bramce gości.

90+3
    Ostatnia szansa Realu. Mają rzut rożny.

90+3
    Suso miał szansę trafić do bramki, ale Sara szybciej doszedł do piłki!

90+2
    Połowa doliczonego czasu za nami i wynik tego spotkania już chyba się nie zmieni. Piłka na połowie Realu.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty.

89
    Po rozegraniu rzutu wolnego z linii pola karnego mocno uderzył Mati, ale jak zwykle bezbłędnie broni Esteban!

88
    Almeria trzyma teraz gospodarzy z dala od swojego pola karnego. Sfrustrowani muszą być zawodnicy Realu, ale nie robią wiele, żeby zmienić ten stan rzeczy.

85
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Diaz, na boisku pojawia się Suso.

84
    Pierwszy od dawna strzał Almerii. Vidal jednak zbyt lekko i bez problemów broni Sara.

81
    Te 10 minut to teraz pojęcie bardzo względne dla obu zespołów. Dłużył się będzie gościom, którzy chcą obronić wynik. Z kolei szybko minuty płyną teraz Realowi, który cały czas nie ma przepisu na bramkę.

80
    Pozostało nieco ponad dziesięć minut do końca spotkania. Gospodarze mocno przycisnęli, a Almeria skupia się na obronie wyniku i liczy na możliwość wyprowadzenia zabójczego kontrataku.

77
    Wciąż stara się Real, ale bezskutecznie. Na razie nikt ani nic nie jest w stanie złamać Estebana i odczarować bramkę Almerii.

73
    Zmiana w drużynie Real Betis Balompié: z boiska schodzi Reyes, na boisku pojawia się Nono.

73
    Zmiana w drużynie Real Betis Balompié: z boiska schodzi Chica Torres, na boisku pojawia się Sevilla.

71
    Co za pech Almerii! Goście wyprowadzili kontratak 2 na 2.Parreu podał do Soriano, a ten mając przed sobą pustą bramkę przestrzelił z kilu metrów!

70
    Bezpośrednio uderzył Mati. Piłka nie leciała co prawda w światło bramki, ale na rzut rożny wybił Esteban.