Genewa – Rochester 5:0 (koniec) | Team Canada – Vítkovice 5:4 (koniec)
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Rochester Americans
Czwartek 26.12.2013, 14:45Spengler Cup

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne hokejowe relacje z Davos! (17:25:30)

Koniec spotkania! W meczu otwarcia Genève-Servette HC zdeklasowało Rochester Americans aż 5:0!

60:00

59:05
    Geneve-Servette w pełnym zestawieniu.

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

57:05
    Marti otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Rochester w przewadze.

56:22
    Gol dla Genewy!
    Bramkę zdobył ALMOND.

Fantastyczna bramka ALMONDA! Kanadyjski zawodnik po dobrym podaniu Picarda zza bramki przełożył krążek na drugą stronę kija i pięknym strzałem pokonał Hacketta!

55:18
    MacKenzie zablokował ciałem strzał Hollensteina.

54:43
    Servette zamykają Americans w ich własnej tercji.

53:34
    Świetna interwencja Hacketta po strzale Jacquemeta!

52:40
    Rochester próbuje atakować na bramkę Stephana, ale świetnie spisuje się dzisiaj defensywa Genewy.

51:34
    Servette na lodzie także już w piątkę.

50:32
    Americans grają w pełnym zestawieniu.

49:34
    A teraz siły na lodzie wyrównane. Stafford dwie minuty za podcięcie.

49:06
    Pięściarskie pojedynki na lodzie. Posypały się kary. Bezina otrzymał sześć karnych minut za nadmierną ostrość. Bagnali otrzymał cztery minuty także za nadmierną ostrość. Kary liczone poza zegarem.

48:32
    Piuze-Roy otrzymał karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz.

47:34
    Genewa ponownie rozgrywa krążek w tercji Rochesteru.

46:46
    Bramkę zdobył SIMEK.

Kolejna strata krążka zawodników Rochesteru. SIMEK w sytuacji sam na sam nie daje szans Hackettowi i pokonuje go strzałem z backhandu!