Nantes – Lorient 1:0 (koniec) | Évian TG – Olympique 1:2 (koniec) | Lille – Reims 1:2 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
1:2 (1:2)
Olympique Marsylia
Niedziela 12.01.2014, 17:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Marsylczycy zdobywają bardzo cenne 3 punkty w meczu przeciwko Évian TG. O wyniku zadecydowały bramki zdobyte w pierwszej połowie. Gospodarze rozegrali niezłe zawody i mieli swoje okazje na wyrównanie, ale w najważniejszych momentach zabrakło zimnej krwi. Niemniej jednak nie można im odmówić ambicji i walki do końca. MVP dla Cheyrou, który zdobył bramkę wyrównującą i miał duży udział przy zwycięskim golu.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (18:54:21)

90+4

90+2
    Koné znalazł się z piłką w szesnastce, ale był bardzo dobrze pilnowany. Kolejny rzut rożny.

90+1
    Jeszcze rzut rożny wykonywać będą gospodarze.

90
    Sędzia przedłuża to spotkanie o 3 dodatkowe minuty.

89
    Kolejna szansa Wassa i znowu zmarnowana. Zawodnik miał piłkę na nodze na 12 metrze, ale strzelił wysoko ponad bramką.

87
    Wass zdecydował się na uderzenie z 35 metrów. Mandanda nie ma problemów również z tą próbą.

85
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Imbula wchodzi w miejsce Leminy.

84
    Długie podanie w kierunku Benezeta bardzo niecelne. Bez trudu futbolówkę łapie Mandanda.

83
    Wass dostał dobre podanie, ale był osamotniony w ataku i stracił piłkę.

82
    Benezet znalazł się w świetnej sytuacji, ale sędzia liniowy pokazał spalonego. Rozpocznie Mandanda.

80
    Dośrodkowanie spada na głowę Wassa, ale jego strzał świetnie broni Mandanda.

79
    Rzut wolny i okazja na dośrodkowanie dla miejscowych.

78
    Zdecydowanie nie spieszy się już Marsylczykom, przez co mamy coraz dłuższe przestoje w grze.

75
    Rzut rożny dla Évian. Piłkę po dośrodkowaniu z ogromnym trudem i na raty łapie Mandanda.

75
    Rubén za Bérigauda.

74
    Ostatnie kilkanaście minut pod dyktando gospodarzy. Zmalała również różnica w posiadaniu piłki (55%-45%).