Brighton – Hull 1:1 (koniec)
Brighton & Hove Albion
1:1 (1:0)
Hull City A.F.C.
Poniedziałek 17.02.2014, 20:45 • The American Express Community Stadium (Brighton, East Sussex) • Puchar Anglii

Dziękuję serdecznie za czytanie relacji i zapraszam państwa do zaglądnięcia do meczu, który kończy nasze relację w dniu dzisiejszym czyli spotkania Malagi z Realem Sociedad. (22:46:48)

Podsumowanie:

Czeka nas kolejny mecz tych ekip, ale tym razem spotkanja się oni na stadionie Kingston Communications, w którym zdecydowanym faworytem meczu jest Hull City. Tygrysy pokazały w dzisiejszym meczu, że gra się do końca, a druga połowa zdecydowanie odwdzięczyła nam bardzo słabą pierwszą połowę spotkania. Najchętniej oglądałbym ten mecz dalej, gdyż takiej końcówki dawno nie widziałem w żadnym meczu!

90+4

90+3
    Uderzenie z rzutu rożnego zawodnika Tygrysów z główki i piłkę z linii bramkowej wybija defensor Mew!

90+3
    Koren dostaję piłkę w pole karne i tylko wślizg defensora gospodarzy ratuję od utraty bramki Brighton!

90+2
    Źle wybity aut przez zawodnika gospodarzy i wznowią na własnej połowie goście, którzy rzucą się zapewne z całych sił do strzelenia decydującej bramki.

90+1
    Atakują na przemian i wreszcie nam się na moment gra uspokoiła, gdyż Tygrysy zwolniły grę i grają atak pozycyjny.

90
    Druga połowa potrwa 4 minuty dłużej.

89
    Dośrodkowanie po stałym fragmencie gry i uderzenie z główki ociera defensora Tygrysów i mamy w przeciągu minuty drugi rzut rożny dla Mew.

88
    Obika dostaję piłkę w pole karne Tygrysów i udaję się mu wywalczyć rzut rożny.

87
    Jak nie z lewej to z prawej lecą dośrodkowania w pole karne Brighton i defensorzy gospodarzy odzyskują piłkę wreszcie na moment, jednak ich kontra zakończyła się niepowodzeniem i ponownie przy piłce gracze Hull City!

86
    Do ataku teraz ruszają zawodnicy gości, którzy chcą zakończyć tą rywalizację w jednym meczu, a gospodarze stosują "obronę Częstochowy", bo inaczej tego nazwać nie potrafię.

85
    Gol dla Hull!
    Mamy wyrównanie w tym meczu! Dośrodkowanie z głębi pola i błąd popełnił defensor gospodarzy, który nie upilnował YANNICKA SAGBO, który uprzedził zawodnika gospodarzy i z najbliższej odległości pokonał Brezovana!

84
    Obika rozpędza się prawą stroną, lecz nie biegnie mu na pomoc żaden kolega i stara się ukraść jak najwięcej sekund graczom Tygrysów co do końca mu się nie udaję, bo bardzo szybko defensorzy gości odbierają mu futbolówkę.

83
    Nie śpieszy się gospodarzom z rozegraniem piłki i zwalniają już nawet rozegranie autów na co zwracają uwagę sędziemu gracze Hull City.

82
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Livermore, na boisku pojawia się Meyler.

81
    Na murawie znajduję się niewiele ponad 21 tysięcy kibiców w tym około 700 kibiców Tygrysów, którzy nadal wierzą w swoich idoli.

80
    Dobre podanie do Obiki, który poczekał na kolegów i ostatecznie piłkę dośrodkowywał LuaLua, jednak zrobił to zbyt mocno i przepraszam swoich kolegów za złe wykonanie centry.

79
    Tygrysy bardzo chaotycznie atakują na bramkę Mew i tracą i wkradają się niepotrzebne nerwy u zawodników Hull City.