Schalke 04 – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Borussia M. – Augsburg 1:2 (koniec) | Stuttgart – Braunschweig 2:2 (koniec)
Hannover – Bayer 1:1 (koniec) | Wolfsburg – Bayern 1:6 (koniec) | Hamburg – Eintracht 1:1 (koniec)
1. FC Nurnberg – Werder 0:2 (koniec)
Hannover 96
1:1 (1:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 08.03.2014, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Dobre zawody zagrał Sebastian Boenisch, który miał ogromny udział przy bramce dla swojej ekipy. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! (17:23:32)

Niestety druga połowa nie przyniosła nam zmiany rezultatu i wynik pozostał taki sam, jak po pierwszej części gry. Było kilka szans na zmianę wyniku w tej odsłonie, ale piłkarze jakby stracili sporo sił przez 45 minut.

90+3
    Jeszcze jedna akcja kończy się rzutem rożnym dla gospodarzy. Dobra centra, ale Leno wyłapuje piłkę po strzale głową! Ostatni gwizdek sędziego!

90+2
    To chyba ostatnie akcje tego meczu! W posiadaniu futbolówki są gospodarze, Prib przejmuje piłkę i decyduje się na uderzenie! Tuż obok słupka, Leno nie złapałby tej piłki!

90
    Castro zagrywa zbyt mocno w stronę uciekającego Sama! Piłka opuszcza plac gry i spokojnie rozpocznie Zieler.

89
    Obie ekipy wciąż walczą o cenne 3 punkty! Została ostatnia minuta + ewentualny doliczony czas gry!

88
    Leno popisuje się świetną interwncją po strzale sam na sam Rudnevsa! Całą akcję spowodował obrońca, który stracił piłkę przy linii bocznej!

87
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Bittencourt, na boisku pojawia się Ya Konan.

86
    Zamieszanie w polu karnym po kornerze i Castro wybija futbolówkę niemalże z linii bramkowej! Ależ pech gospodarzy!

85
    Leno wybija piłkę już za linią końcową, a wcześniej dotykał jej jego kolega z drużyny! Będzie więc rzut rożny dla gospodarzy!

83
    Kolejne zderzenie na boisku! Tym razem wziął w tym udział świeży Sane, który zderzył się nogami z rywalem!

82
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Andreasen, na boisku pojawia się Sane.

81
    Słaby strzał z dystansu Brandta. Ucierpiał Andreasen, a to szansa do zmiany w ekipie gospodarzy.

79
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Kießling, na boisku pojawia się Derdiyok.

79
    Can brzydko wjeżdża w nogi Sakai'a i otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

78
    Zaskakujące uderzenie głową gracza gospodarzy i nie bez problemów broni Leno! Piłka jednak może nawet nie zmierzała w światło bramki.

77
    Kolejna wrzutka, tym razem w drugiej części boiska, nie dochodzi do głowy adresata. Dobrze ustawiony obrońca Bayeru wybija piłkę, ale chwilę potem następuje rzut rożnya dla Hannoveru!