Siarka T. – Świt NDM 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Motor 3:2 (koniec) | Olimpia Z. – Wisła Pu. 3:5 (koniec)
Limanovia – Garbarnia 0:1 (koniec)
Stal Stalowa Wola
3:2 (0:1)
Motor Lublin
Sobota 08.03.2014, 14:00 • Hutnicza 15 • 2 Liga Wschodnia

Podsumowanie meczu:

Po bardzo dobrym meczu w Stalowej Woli w Derbach Wschodu wygrywają gospodarze, którzy zdobyli zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry, a bohaterem tego meczu został Tomasz Płonka, który zdobył zwycięską bramke w 93 minucie spotkania! (15:53:36)

90+3
    Gol dla Stali St. Wola!
    Dośrodkowanie w pole karne Stali i po sporym zamieszaniu TOMASZ PŁONKA wciska piłke w bramke Motoru Lublin!

90+1
    Bardzo dobre podanie w pole karne do Płonki, lecz szybszy od niego Paweł Lipiec.

90
    Druga połowa potrwa 3 minuty dłużej.

90
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Gąsiorowski.

89
    Ostro przy narożniku pola karnego faulowany zawodnik Stali i będzie świetna okazja do zdobycia bramki dla gospodarzy!

88
    Rzut wolny dla Motoru z 40 metrów i piłka mocno bita w pole karne Stali po czym Tataj walce o futbolówke fauluje defensora gospodarzy.

87
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Tur, na boisku pojawia się Mistrzyk.

86
    Gospodarze zamknęli Motor Lublin na ich połowie i przyjezdni bronią się całym zespołem na własnej połowie.

85
    Próba uderzenia z przewrotki gracza gości po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, lecz wszystko dobrze przeczytał defensor Stali, który wybił piłke główką .

84
    Ostro faulowany zawodnik Stali, a sędzia nawet nie reaguje na to.

83
    Atak pozycyjny gości, lecz radzą sobie z nim defensorzy Stali, którzy wybijają piłke na rzut rożny.

82
    Tym razem ostro faulowany zawodnik Stali w środkowej strefie boiska.

81
    Zbyt mocna centra w pole karne Stali i piłka opuszcza boisko, a gre od bramki wznowi Tomasz Wietecha.

80
    Kolejny raz faulowany zawodnik Motoru Lublin w środkowej strefie, a trener Kasperczyk domaga się żółtego kartonika dla gracza gospodarzy.

79
    Sikorski faulował na środku boiska Zontka u goście będą starali się wbić piłke w pole karne Stali.

78
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska Patryka Tura w pole karne Motoru, a tam najwyżej wyskoczył Tomasz Płonka, jednak sędzia odgwizduje faul na zawodniku Motoru.

77
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Sacha, na boisku pojawia się Płonka.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 51. Mikołajczak, 75. Bogacz, 90+3. Płonka – 43. Jonczyk, 73. Jonczyk

Kartki:   70. Sikorski (SSW) – 45+1. Zontek (MOT), 56. Pawłowicz (MOT)

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Czarny, Reiman, Sikorski, Łanucha, Bartkiewicz, Sacha(77.Płonka), Tur(87.Mistrzyk), Argasiński, Mikołajczak, Bogacz
    Zmiany: Wołoszyn, Mistrzyk, Żmuda, Kachniarz, Juda, Fabiański, Płonka

Motor Lublin: Lipiec, Zontek, Komor, Stanaitis, Pawłowicz, Wrzesiński(90.Gąsiorowski), Lewiński, Kądzior(60.Koziara), Broż(60.Jaroń), Jonczyk, Tataj
    Zmiany: Frąckowiak, Gąsiorowski, Jaroń, Karwan, Koziara, Ptaszyński, Wolski

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków), Steczko, Marek