Azoty – Pogoń 49:25 (koniec) | PGE Vive – Orlen Wisła 34:26 (koniec)
Vive Kielce
34:26 (20:13)
Orlen Wisła Płock
Środa 12.03.2014, 18:40 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn

Kolejny odcinek "świętej wojny" za nami. Znów w tym sezonie triumfowała ekipa Vive. O zwycięstwie kielczan zaważyła pierwsza połowa, kiedy wykorzystali oni słabą grę w defensywie gości. W drugiej połowie Wisłę było stać tylko na zniwelowanie straty do czterech bramek.

MVP meczu wybieram Karola Bieleckiego, który szczególnie w pierwszej części gry ciągnął grę gospodarzy. Ostatecznie zakończył spotkanie z dziewięcioma golami na koncie.

Dziękuję za relację i zapraszam Państwa na inne transmisje. (20:18:20)

60
    Koniec meczu. (34:26)

60
    W ostatnich sekundach trafia jeszcze Buntić. (34:26) (34:26)

60
    Bliski przechwytu był Nikcević, ale wyszedł z piłką poza plac gry. (33:26) (33:26)

60
    Wisła także będzie kończyć mecz osłabiona. Dwie minuty kary dla Syprzaka. (33:26) (33:26)

59
    Dobrze w defensywie Jachlewski. (33:26) (33:26)

59
    Dwie minuty kary dla Tkaczyka za faul na Syprzaku. (33:26) (33:26)

59
    Aginagalde z koła i mamy gola. (33:26) (33:26)

58
    Drobna kontuzja Chrapkowskiego, który teraz opuścił parkiet. (32:26) (32:26)

58
    Syprzak trafia po rzucie z koła po podaniu Jurkiewicza. (32:26) (32:26)

57
    Z kontry trafia Tkaczyk. Wcześniej przechwyt Chrapkowskiego. (32:25) (32:25)

57
    Strata Wisły. (31:25) (31:25)

56
    Dość szczęśliwie trafienie Jureckiego. (31:25) (31:25)

56
    Pięć bramek przewagi Vive. Ostatnie minuty spotkania. (30:25) (30:25)

55
    Za mocne podanie Jureckiego podanie do Aginagalde. Piłka dla Wisły. (30:25) (30:25)