Błękitni – Bytovia 0:0 (koniec) | Ruch Z. – Odra O. 2:0 (koniec) | Górnik W. – Jarota 1:0 (koniec)
Warta – Kalisz 1:3 (koniec) | Zagłębie S. – Gryf 3:2 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Rozwój 0:0 (koniec)
Raków – Chrobry 2:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Polonia B. 3:1 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 22.03.2014, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • 2 Liga Zachodnia

Spotkanie kończy się podziałem punktów. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. W pierwszej połowie dominowała Bytovia, z kolei po przerwie to gospodarze dyktowali warunki. Na pochwałę szczególnie zasługuje gra bramkarzy, przede wszystkim wprowadzonego z konieczności Oszmańca.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (14:57:19)

90+2
    Jeszcze akcja Błękitnych, ale po raz kolejny zabrakło dokładności i piłka w rękach Oszmańca.

90+1
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie decyzją arbitra.

90
    Kontratak gospodarzy, na końcu strzela Zdunek, ale piłka leci ponad poprzeczkę.

89
    Pietroń zdecydował się na bezpośrednie uderzenie po ziemi, ale zostało ono zablokowane. Dobitka Bujoka obok bramki.

88
    Liśkiewicz przewinił pod własną szesnastką. Będzie okazja dla gości.

87
    Szybka akcja lewą stroną Bytovii, ale świetną interwencją w defensywie popisuje się Zdunek.

86
    Ostatnie minuty meczu. Czy któraś z drużyn będzie w stanie przechylić szalę na swoją korzyść?

84
    Faul w ofensywie Magnuskiego. Grę rozpocznie Oszmaniec.

83
    Zaostrza nam się gra. Kartką ukarany teraz zostaje Wilczyński, za ostre potraktowanie rywala.

82
    Kolejna próba wrzutki Wawszczyka i znowu niedokładna.

80
    Wróblewski ukarany kartonikiem za groźny faul.

79
    Dla odmiany składna akcja gości. Wrzutka Wilczyńskiego wybita poza linię końcową.

78
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Bujok zastępuje Cesarka.

77
    Kiepskie podanie Magnuskiego i strata. Chwila wytchnienia dla Bytovii.

76
    Kosakiewicz będzie wznawiał grę od linii bocznej. Inicjatywa wciąż po stronie gospodarzy, którzy zwietrzyli szansę na dobry wynik w dzisiejszym meczu.