Błękitni – Bytovia 0:0 (koniec) | Ruch Z. – Odra O. 2:0 (koniec) | Górnik W. – Jarota 1:0 (koniec)
Warta – Kalisz 1:3 (koniec) | Zagłębie S. – Gryf 3:2 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Rozwój 0:0 (koniec)
Raków – Chrobry 2:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Polonia B. 3:1 (koniec)
MKS Kluczbork
3:1 (3:0)
Polonia Bytom
Sobota 22.03.2014, 15:00 • Stadion Miejski w Kluczborku • 2 Liga Zachodnia

Koniec spotkania. MKS wygrywa z Polonią 3:1. W pierwszej połowie gra wyglądała dość wyrównanie, obie drużyny stwarzały sobie sytuację a nieco groźniej atakowała nawet Polonia. Po trafieniu Reinharda i zaraz po chwili Giela obraz gry uległ zmianie. Polonia atakowała mniej efektywnie, ich ataki były wolniejsze trudniej przychodziło gościom konstruowanie akcji. Druga połowa rozpoczęła się z przewagą Polonii, która przeważała przez większość czasu gry, lecz nie wynikało z tego za wiele. MKS kontrolował przebieg spotkania mimo przewagi gości, choć w końcówce dał się kilka razy groźnie zaskoczyć. Zapraszam za 3 tygodnie na kolejną relację z Miejskiego. MKS podejmie Raków Częstochowa. Dziękuje za uwagę, do usłyszenia! (16:52:50)

90+3
    Legierski dryblował za długo i w złym momencie podał do świetnie ustawionego Swędrowskiego.

90+2
    MKS nie potrafi wyjść z własnej połowy i kolejna świetna interwencja Wnuka ratuje MKS przez utratą bramki.

90+2
    Przez końcówkę spotkania MKS psuje obraz swojej świetnej gry w całym spotkaniu.

90+1
    MKS zamiast przytrzymać piłkę naraża się gościom na groźne akcje. O wiele lepiej prezentuje się Polonia.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Polonia mogła zdobyć drugą bramkę. Po strzale głową Lachowskiego piłka o centymetry minęła słupek.

89
    Gol dla Polonii!
    MARCIN LACHOWSKI zdobywa honorową bramkę po strzale tak naprawdę z niczego. Ładne uderzenie z przed pola karnego i zasłonięty Wnuk nie miał szans na udaną interwencję.

87
    MKS kontroluje spotkanie pomimo ataków gości.

85
    Zmiana ostatnia w MKS-ie: Za Reinharda wchodzi Swędrowski.

85
    Dośrodkowanie łapie Wnuk.

84
    Tłok w polu karnym gości i z trudem wybijają obrońcy gości. Po chwili faulowany Setlak i rzut wolny dla gości.

83
    Zmiana w MKS-ie: Za Hobera wchodzi Wolkiewicz.

82
    Za mocne podanie Ganowicza do Hobera. Od autu goście.

79
    Bliski skierowania piłki do własnej bramki Ganowicz. Jeszcze jeden korner. Dośrodkowanie wybijają jednak obrońcy, a konkretnie Reinhard. Zawodnik MKS-u gra dzisiaj świetne zawody.

78
    Białkowski faulowany przez Legierskiego i rzut wolny dla gości.

77
    Ładna klepka Niziołka z Orłowiczem, lecz podanie tego drugiego niecelne. Chwilę później strzał Legierskiego bardzo nieudany i od bramki Soliński.