Malaga – RCD Espanyol 1:2 (koniec) | Elche – Bilbao 0:0 (koniec)
Malaga CF
1:2 (1:1)
RCD Espanyol Barcelona
Wtorek 25.03.2014, 20:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania! Po dziewięćdziesięciu minutach Malaga przegrywa przed własną publicznością z Espanyolem 1:2! Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Perez, ale to nie starczyło nawet na jeden punkt. Goście strzelili o jedną bramkę więcej, autorstwa Garci i Pizziego. (21:52:34)

90+3
    Żółtą kartką upomniany został Jakovenko.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie gości. Za Pizziego wchodzi Gabriel Troje.

89
    Jeszcze drużyna Malagi będzie miała rzut rożny.

88
    Espanyol stara się kontrolować końcówkę tego spotkania.

84
    Zmiana w drużynie Espanyolu. Za Lópeza wchodzi Alex.

81
    Zmiana w drużynie Malagi. Za Antunesa na murawie melduje się El Hamdaou.

79
    Czerwona kartka dla zawodnika Malagi! Perez za brutalny faul otrzymał drugą żółtą kartkę, przez co osłabił swoją drużynę.

76
    Gol dla Espanyolu!

LUIS PIZZI!!

Mamy prowadzenie Espanyolu!
    Jeden z piłkarzy gości odzyskał futbolówkę na swojej połowie i od razu rozpoczął kontratak. Zagranie do Lopeza, która natychmiast uruchomił LUISA PIZZIEGO, który pięknym uderzeniem wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

74
    Javi Lopez otrzymał podanie z głębi pola, ale arbiter zauważył spalonego w momencie podania.

72
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Weligtona na murawie melduje się Eliseu.

70
    Zmiana w drużynie Malagi. Za Samuela wchodzi Jakověnko.

69
    Portillo padł jak rażony piorunem w polu karnym rywali, ale nie ma mowy o podyktowaniu rzutu karnego.

66
    Zmiana w drużynie Espanyolu. Za Córdobe na murawie melduje się Abraham.

64
    Uderzenie Davida Lopeza z okolicy dwudziestego metra. Futbolówka odbiła się od Weligtona i drużyna Espanyolu ma rzut rożny.