Granada – Levante 0:2 (koniec) | Real Betis – Malaga 1:2 (koniec)
Granada CF
0:2 (0:0)
Levante UD
Poniedziałek 31.03.2014, 20:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania! Levante zwycięża na Nuevo Los Cármenes i przerywa serię zwycięstw gospodarzy! Jednocześnie przybliża to gości do utrzymania w lidze. Tymczasem Granada będzie musiała martwić się o ligowy byt do ostatniej kolejki. Gospodarze nie potrafili udokumentować swojej przewagi z pierwszej połowy. Goście tak łaskawi już nie byli i w drugiej odsłonie zadali dwa ciosy, po których Granada się już nie podniosła. Dziękuję za uwagę. (21:54:44)

90+6

90+6
    Z czterech doliczonych minut zrobiło się nam sześć!

90+5
    Wracamy do gry. Diawara podniósł się już z boiska.

90+4
    Żółtą kartką ukarany również Juanfran.

90+4
    Murillo fauluje w środku boiska. Sporo nerwów i kłótni na murawie. Kartka dla stopera gospodarzy.

90+4
    Goście zagrali na czas i utrzymali się przy piłce. Nie na długo. Teraz to Granada w ataku.

90+3
    Jeszcze jeden rzut wolny dla przyjezdnych. Tym razem z lewej strony.

90+2
    Gospodarze do samego końca będą musieli walczyć o utrzymanie. Tymczasem Levante jest coraz bliżej celu!

90+1
    Piłkarze Granady są załamani. W pierwszej połowie grali przecież bardzo dobrze! Byli jednak nieskuteczni...

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Ależ miał nosa dzisiaj Joaquín Caparrós! Wielkie brawa dla trenera Levante!

88
    Gol dla Levante!
    Wspaniała akcja rezerwowych, która ostatecznie zadecydowała o wyniku w tym meczu! Babá Diawara przed chwilą wszedł na murawę i od razu świetnie odegrał do PEDRO LOPEZA. Pomocnik Levante znakomitym, technicznym strzałem ustala wynik meczu! Co za uderzenie! Palce lizać!

87
    Babá Diawara na murawie. Zmieniony zostaje Barral. Ostatnia zmiana w tym meczu.

86
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Levante, tam jednak był faul w ofensywie. Goście rozpoczną od bramki.

85
    To z lewej, to z prawej strony – oglądamy ciągłe wrzutki w pole karne gości. Tam jednak głową świetnie gra David Navarro. Taki stoper to prawdziwy skarb!

84
    Ighalo w tym sezonie zdobył tylko jednego gola w lidze. Może dziś poprawi swój bilans?

83
    El Arabi nie grał dobrze w tym meczu. Szczególnie słaba była druga połowa w jego wykonaniu. Zmienia go Ighalo.

82
    Levante już nawet nie próbuje atakować. Goście mają czego bronić! Ten gol daje im bardzo dużo!

Bartosz Biernacki

Gole: 48. D. Navarro, 88. P. López

Kartki:   43. El Arabi (GRN), 90+4. Murillo (GRN) – 21. Rubén García (LEV), 55. D. Navarro (LEV), 61. Barral (LEV), 90+4. Juanfran (LEV)

Granada CF: R. Fernández – Nyom (70' Piti), Coeff, Murillo, Angulo – F. Rico, Iturra, Recio (61' Buonanotte) – Riki, El Arabi (83' Ighalo), Brahimi.
    Zmiany: Karnezis, Maínz, Foulquier, Buonanotte, Piti, Fatau, Ighalo.

Levante UD: Navas – Vyntra, D. Navarro, El Adoua, Juanfran – Diop, Simão – Rubén García (67' P. López), Víctor, Ivanschitz (78' Rodas) – Barral (87' Babá Diawara).
    Zmiany: Javi Jiménez, Rodas, Karabelas, P. López, Xumetra, da Silva Pinto, Babá Diawara.

Sędziowie: Alfonso Álvarez (sędzia główny) José Gallego, Juan Barranco (asystenci)