Tottenham – Fulham 3:1 (koniec) | Aston Villa – Southampton 0:0 (koniec) | Cardiff – Stoke 1:1 (koniec)
Newcastle – Swansea 1:2 (koniec) | West Ham – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Chelsea – Sunderland 1:2 (koniec)
West Ham United
0:1 (0:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 19.04.2014, 16:00 • Upton Park, Londyn • Angielska Premier League

Derby Londynu dobiegły końca! Piłkarze Crystal Palace kontynuują zwycięską serię i zwyciężają piąty mecz pod rząd! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:56:44)

90+6

90+5
    Bardzo słabe dośrodkowanie Noble'a w pole karne gości i defensorzy Crystal Palace bez problemu wybijają futbolówkę! Zmarnowana okazja "Młotów"!

90+5
    Dikgacoi fauluje Carolla niedaleko własnego pola karnego! To może być ostatnia okazja West Hamu na zdobycie gola dającego remis!

90+4
    Murray za utrudnianie bramkarzowi gospodarzy wznowienia gry i dyskusje z arbitrem zostaje ukarany żółtą kartka.

90+3
    Tomkins nie opanował futbolówki po podaniu na prawe skrzydło i ta wyszła na aut. Goście zyskują kolejne cenne sekundy.

90+2
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Szkoleniowiec Crystal Palace zdecydował się ściągnąć z boiska Bolasie, a wpuścić Parra.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie! Emocje rosną z każdą sekundą, West Ham cały czas walczy o wyrównanie!

90
    Dobre dośrodkowanie Nocerino w pole karne gości, ale strzał Carolla z najbliższej odległości zostaje zablokowany!

90
    Carlton Cole źle przyjął futbolówkę po podaniu w pole karne i stracił ją na rzecz defensorów Crystal Palace.

89
    Tomkins nieprzepisowo walczył o piłkę z rywalem na własnej połowie i sędzia bez wahania podyktował rzut wolny dla gości.

88
    Druga zmiana w drużynie Crystal Palace. Schodzi Puncheon, wchodzi Gabbidon.

87
    Bardzo aktywny od wejścia na boisko jest Joe Cole! Tym razem piłkarz West Hamu nieczysto trafił w piłkę po dośrodkowaniu Nocerino.

86
    Adrian z drobnymi kłopotami wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu w szesnastkę z rzutu rożnego.

85
    Ostatnia zmiana w zespole z Upton Park. Na boisku melduje się Nocerino, który zastępuje Kevina Nolana.

84
    Joe Cole zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła słupek! Dobra decyzja piłkarza West Hamu!

83
    Jedinak przewraca jednego z zawodników West Hamu na własnej połowie i gospodarze stoją przed szansą groźnego dośrodkowania w pole karne rywali z rzutu wolnego.

82
    Pierwsza zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Jerome, a w jego miejsce wejdzie Murray.

Gole: 59. Jedinak (kar.)

Kartki:   49. McCartney (WHU) – 90+4. Murray (CPA)

West Ham United: Adrian – Reid, Tomkins, McCartney, Armero – Jarvis (70. C. Cole), Noble, Nolan (85. Nocerino), Diame, Downing (78. J. Cole) – Caroll
    Zmiany: Joe Cole, Carlton Cole, Jaaskelainen, Johnson, Nocerino, O'Brien, Taylor

Crystal Palace F.C.: Speroni – Mariappa, Dann, Delaney, Ward – Puncheon (88. Gabbidon), Dikgacoi, Ledley, Jedinak, Bolasie (90+2. Parr) – Jerome (82. Murray)
    Zmiany: Gabbidon, Gayle Guedioura, Hennessey, Ince, Murray, Parr

Sędziowie: Atkinson – West, Massey