Malaga – Villarreal 2:0 (koniec)
Malaga CF
2:0 (1:0)
Villarreal CF
Poniedziałek 21.04.2014, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Malaga CF zwycięża na własnym stadionie z Villarealem 2:0! Jest to w pełni zasłużone zwycięstwo, a warto przypomnieć, że gospodarze od 74. minuty grali w dziesiątkę! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (23:51:41)

90+4

90+3
    Rescaldani sfaulował jednego z piłkarzy Villarealu i goście będą mieli jeszcze okazję do stworzenia zagrożenia pod bramką gospodarzy z rzutu wolnego.

90+2
    Goście jeszcze próbują zdobyć chociaż honorowego gola, ale dobrze ustawiona defensywa Malagi na niewiele im pozwala.

90+1
    Pereira nieprzepisowo walczył o piłkę na połowie rywala i sędzia odgwizduje rzut wolny na korzyść zespołu Malagi.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Zawodnicy Villarealu od dłuższego czasu nie schodzą z połowy rywali, ale jak na razie ta przewaga zupełnie nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

88
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy! W miejsce strzelca pierwszego gola, Santa Cruza, wejdzie Rescaldani.

87
    Bardzo dobra odpowiedź gości, ale dos Santos strzałem głową minimalnie chybił!

85
    Ależ okazja Malagi! Angeleri chyba sam był zdziwiony, że w tak prosty sposób znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali i fatalnie spudłował!

84
    Roque Santa Cruz po indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny i kilka cennych sekund dla swojego zespołu.

83
    Caballero po raz kolejny pewnie wyłapuje piłkę po zagraniu w pole karne z lewego skrzydła.

82
    Ładna akcja gości przerwana przez arbitra. jeden z piłkarzy Villarealu znajdował się na pozycji spalonej.

81
    Druga zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Samuela na boisko wejdzie Eliseu.

79
    Po zablokowanej centrze w pole karne Malagi goście będą mieli okazję do dośrodkowania z rzutu rożnego.

78
    Coraz bardziej nie podobają się kibicom gospodarzy decyzje podejmowane przez arbitra. Tym razem sędzia podyktował rzut wolny dla Villarealu po faulu Samuela.

77
    Villareal rozpocznie grę od wrzutu piłki z autu na wysokości pola karnego gospodarzy.

76
    Camacho nieprzepisowo pomagał sobie w walce o piłkę w środku pola i sędzia dyktuje rzut wolny na korzyść zawodników gości.

Gole: 6. Cruz, 53. Darder

Kartki:   43. Samuel (MLG), 64. Ferreira (MLG), 72. Camacho (MLG) – 15. Aquino (VIL), 48. Musacchio (VIL), 71. Pina (VIL)   74. Amrabat (MLG)

Malaga CF: Caballero – Gamez, Angeleri, Ferreira, Antunes – Samuel (81. Eliseu), Darder, Duda (70. Portillo), Camacho, Amrabat – Santa Cruz (88. Rescaldani)
    Zmiany: Eliseu, Iakovenko, Juanmi, Kameni, Perez, Portillo, Rescaldani

Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Musacchio, Pantic, Costa – Aquino, Pina, Trigueros (46. dos Santos), Soriano, Cani (54. Torres) – Perbet (65. Pereira)
    Zmiany: dos Santos, Gomez, Jokić, Juan, Paulista Gabriel, Pereira, Torres

Sędziowie: Alvarez – Gallego, Barranco