Red Devils – Kraków 5:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Pyskowice 3:2 (koniec) | Szczecin – Zduńska Wola 4:3 (koniec)
AZS UG Gdańsk
3:2 (2:2)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Niedziela 27.04.2014, 18:35FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy.com! (20:05:37)

MVP spotkania Dominik Depta!

Ależ dramat pyskowiczan! W samej końcówce tracą bramkę, która przesądza o ich spadku!

Koniec meczu

39.55
    Gol dla AZS-u UG!

DOMINIK DEPTA strzałem niemal z zerowego kąta spuszcza Remedium do niższej ligi!

39.15
    Piłka trafia po raz kolejny do Wojcika, który tak jak poprzednio od razu wybija ją na połowę rywala

39.00
    Minuta do końca!

38.50
    Zablokowany Musik, mógł mieć dobrą okazję do strzału, atakują dalej gdańszczanie

37.55
    Zdołali wywalczyć pyskowiczanie aut na połowie rywala, podanie od razu do golkipera, który wybija piłkę na połowę AZS-u. Od bramki Burglin

37.20
    Na szczęście dla Remedium może grać dalej

37.20
    Widzicki uderza z dystansu, łapie piłkę Wojcik i doznaje jakiejś drobnej kontuzji, chwila przerwy w grze

36.55
    Czas dla trenera AZS-u

36.45
    Ofiarnie bronią się pyskowiczanie, większość ich zagrań do wybijanie piłki z dala od ich bramki

36.05
    Omylak przejął piłkę i zdecydował się na indywidualną akcję, uderzył z dystansu, broni Burglin

35.45
    Świetne wejście wślizgiem Omylaka

34.45
    Ziarko uderza z bliska, ale trafia w jednego z obrońców i zamiast gola będzie tylko korner!