Sunderland – Cardiff 4:0 (koniec) | Liverpool – Chelsea 0:2 (koniec) | Crystal Palace – Man City 0:2 (koniec)
Crystal Palace F.C.
0:2 (0:2)
Manchester City
Niedziela 27.04.2014, 17:10 • Selhurst Park, Londyn • Angielska Premier League

Manchester City dość spokojnie wygrał z ekipą Crystal 2:0 po bramkach Dzeko i Toure z pierwszej części spotkania! Dziękujemy za uwagę. (19:03:53)

90+3

90+1
    Howard Webb zarządził dodatkowo trzy minuty, które są jedynie wynikiem przerw, a nie szans Crystal na zmianę wyniku.

90
    Fernandinho zdecydował się na centre, ale zrobił to tak niedokładnie, że piłka omal nie zaskoczyła golkipera. Ostatecznie górna siatka.

88
    Ostatnia zmiana dla City. Dzeko zostaje wezwany do zejścia, a ostatnie dwie minuty należeć będą do Negredo.

87
    Za moment przekonamy się, czy ta połowa będzie trwać dłużej niż 45. minut, czy może nie będzie potrzeby jej zbędnego przedłużania.

85
    Dzeko chciał jeszcze spróbować swoich sił strzałem z dystansu, ale nie trafia czysto w piłkę i ta po ziemi wlatuje w ręce golkipera.

83
    Futbolówka chodzi od obrońców do pomocników i później na odwrót. Nie biorą w tych gierkach udziału napastnicy oraz rywale.

81
    Nie mają już kompletnie pomysłów na atak gospodarze. City bawi się tera grą, a rywale próbują im tylko w tym przeszkadzać.

78
    Zmiana dla City. Jovetić przygotowany do wejścia, a sędzia techniczny wzywa do siebie Aguero.

78
    Duże zamieszanie w polu bramkowym Crystal i ostatecznie wyjaśnić wybiciem musi to Speroni. Mogło być bardzo gorąco.

77
    Patrząc po tym, co obecnie dzieje się na boisku trzeba przyznać, że w tym pojedynku nic się już zmienić nie powinno w kwestii wygranej.

75
    Jeden z piłkarzy "The Eagles" padł w polu karnym podczas rzutu wolnego, ale Howard Webb nawet nie patrzy w tym kierunku.

73
    I już po zmianach w Crystal. Czas na popis umiejętności Ince, który zmieni zaraz Bolasiego.

71
    Bardzo brzydki faul na rywalu ze strony Warda i ten zostaje przywołany, aby obejrzeć kartkę.

69
    Rotacja w Crystal. Chamakh dziś nikogo nie zaskoczył i zostaje zmieniony za Gaylego. Murray za Jerome.

68
    Podanie z autu i Chamakh natychmiast decyduje się na strzał. Piłka mija słupek bramki o dobre kilka metrów, a może jeszcze więcej.

66
    Jest zapowiadana zmiana. Fernandinho już czeka przy linii bocznej na wejście, a z murawy schodzi Toure.

66
    Ależ zakręcił przy strzale tę piłka Toure! Gdyby uderzył nieco luźniej, ta wpadłaby bez problemu w samo okienko bramki!

Gole: 4. Dzeko, 43. Toure

Kartki:   24. Delaney (CPA), 56. Dann (CPA), 71. Ward (CPA) – 33. Zabaleta (MCI)

Crystal Palace F.C.: Speroni – Mariappa, Dann, Delaney, Ward – Jedinak, Ledley, Bolasie (73' Ince), Puncheon – Chamakh (69' Gayle), Jerome (69' Murray)

Rezerwowi: Hennessey, Gabbidon, Parr, Dikgacoi, Ince, Gayle, Murray

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov – Milner, Garcia, Toure (66' Fernandinho), Nasri – Dzeko (88' Negredo), Aguero (78' Jovetić)

Rezerwowi: Pantilimon, Lescott, Richards, Clichy, Fernandinho, Jovetić, Negredo

Sędziowie: Howard Webb