Łowicz – Garbarnia 1:1 (koniec) | Stal M. – Świt NDM 3:0 (koniec)
3:0 (1:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Niedziela 04.05.2014, 20:00 • Stadion MOSiR, Mielec • 2 Liga Wschodnia

Żegnam się z państwem zapraszając na kolejne relacje ze stadionu w Mielcu na portalu lajfy.com! (21:56:59)

Stal Mielec wreszcie przerwała fatalną serie meczów bez zwycięstwa wygrywając ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, aż 3-0. Gospodarze wskakują tym samym na 10 miejsce w ligowej tabeli, a Świt nadal znajduje się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Najjaśniejszym punktem w zespole gości był Szuprytowski, który miał pare okazji do zdobycia honorowej bramki.

Zawodnik meczu: Radulj – strzelec trzech bramek w dniu dzisiejszym, które zapewniły zwycięstwo gospodarzom.

90+3

90+2
    Gra w okolicach środka boiska i obie ekipy już oczekują na końcowy gwizdek arbitra głównego.

90
    Dodatkowe 3 minuty potrwa to spotkanie.

89
    Na murawie leży Pruchnik i mamy chwilową przerw w grze.

88
    Szuprytowski uderza zza pola karnego i piłka o milimetry mija bramke gospodarzy!

87
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Kiwała, na boisku pojawia się Adamski.

86
    Ponownie uderza Pruchnik sprzed pola karnego i górą Domżał.

85
    Pruchnik wyszedł sam na sam z Domżałem, lecz górą golkiper gości, który dzisiaj ratuje swój zespół przed wysoką porażką!

83
    Na boisko wrócił Podstolak, z którym już wszystko jest dobrze.

82
    Strzał Szczepańskiego zza pola karnego, lecz Daniel pewnie broni.

81
    Mecz ogląda dokładnie 2,5 tysiąca widzów.

80
    Boisko opuszcza na noszach zawodników gospodarzy, który najprawdopodobniej nie wróci już na boisko.

79
    Z około 16-stu metrów uderzał ponownie Raduljin, Domżał wybił przed siebie i próbował dobijać Getinger, lecz górą bramkarz przyjezdnych!

78
    Zablokowane uderzenie Radulja z około 20 metrów.

77
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Buczyński, na boisku pojawia się Papka.

75
    Goście byli bliscy zdobycia bramki honorowej! Szuprytowski znalazł się sam na sam z Danielem, ale górą golkiper miejscowej Stali!

74
    Gospodarze zamknęli gości na ich połowie i nieustannie oglądamy dośrodkowania w pole karne Świtu.