Bayern – Stuttgart 1:0 (koniec) | Schalke 04 – 1. FC Nurnberg 4:1 (koniec) | Bayer – Werder 2:1 (koniec)
Hannover – Freiburg 3:2 (koniec) | Wolfsburg – Borussia M. 3:1 (koniec) | Hoffenheim – Braunschweig 3:1 (koniec)
Mainz – Hamburg 3:2 (koniec) | Augsburg – Eintracht 2:1 (koniec) | Hertha – Borussia D. 0:4 (koniec)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 10.05.2014, 15:30 • SGL arena, Augsburg • Niemiecka Bundesliga

Na zakończenie sezonu 2013/14 Augsburg pokonuje przed własną publicznością Eintracht Frankfurt 2:1. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na przyszły sezon Bundesligi do portalu Lajfy.com! (17:23:12)

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Już chyba się nic nie zmieni w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu gry. Hahn stracił futbolówkę.

88
    Rzut wolny dla Augsburga. Zapewne będą opóźniać jego wznowienie gracze gospodarzy.

86
    Niecelne uderzenie Meiera z prawej strony. Asystował mu Joselu.

85
    Do końca spotkania już tylko 5 minut. Czy doczekamy się jakiejś szarży ze strony gości? Póki co Augsburg gra bardzo mądrze.

83
    Nic z tego nie wyszło, krótkie rozegranie, ale orientują się rywale.

82
    Rzut rożny dla gospodarzy.

80
    Gol dla Augsburga!

Najpierw uderza Ostrzolek, a chwile później skutecznie poprawia ANDRE HAHN i Trapp pokonany! Augsburg na prowadzeniu!

80
    10 minut do końca spotkania. Czy któraś z drużyn będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

78
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Aigner, na boisku pojawia się Celozzi.

78
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Vogt, na boisku pojawia się Ji.

77
    Gramy dalej. Korner dla Eintrachtu, ale nic z niego nie wynikło.

76
    Rajd Schroecka przerwany odważną, ale też kontrowersyjną interwencją Hitza. Ucierpiały tam dolne kończyny gracza z Frankfurtu i mamy chwilę przerwy w grze.

74
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Lanig, na boisku pojawia się Meier.

74
    Blisko linii pola karnego pada Halil Altintop, który sugerował uderzenie łokciem, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.

72
    Zagranie do Joselu, który jednak nie radzi sobie z obrońcami rywali w polu karnym.

70
    Halil Altintop pudłuje w sytuacji jeden na jeden z Trappem! Ależ nieskuteczny jest dzisiaj gracz Augsburga!