Błękitni – Lechia ZG 3:3 (koniec) | Górnik W. – MKS Kluczbork 2:5 (koniec) | Odra O. – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Bytovia – Chrobry 2:1 (koniec) | Warta – Raków 1:1 (koniec) | Ruch Z. – Gryf 1:0 (koniec)
Kalisz – Rozwój 2:2 (koniec) | Zagłębie S. – Polonia B. 0:0 (koniec)
Odra Opole
2:0 (1:0)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sobota 10.05.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Opole • 2 Liga Zachodnia

Dziękujemy za Państwa udział w naszej relacji. Zapraszamy na kolejne emocje w portalu LAJFY.COM! (17:27:33)

Bohaterem spotkania dwóch zawodników gospodarzy: Primel oraz Krysian. Obaj zostawili niemało sił na boisku i walnie przyczynili się do zwycięstwa Odry w dzisiejszym spotkaniu.

Za nami spotkanie Odry z Ostrovią. Gospodarze wygrywają 2:0, co pozwala im na awans w ligowej tabeli i zmniejszenie straty do ósmej bezpiecznej pozycji w ligowej tabeli.

90+4
    Korner dla gości.

90+3
    Kocur uderzał na bramkę Ostrovii. Pawłowski wybija piłkę na rzut różny. Futbolówka trafiła jeszcze w słupek.

90+2
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Zapatoczny.

90
    5 minut doliczone do końca drugiej połowy.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Emocje z każdą minutą coraz większe, bo też goście walczą o kontaktową bramkę.

86
    Pawłowski broni strzał Cieluch. Szybka kontra Odry kończy się na interwencji bramkarza gości.

84
    Primel broni rzut karny wykonywany przez Szepetę.

83
    Rzut karny dla Ostrovii.

83
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Kowalski-Haberek, na boisku pojawia się Skrobacz.

83
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Copik, na boisku pojawia się Glanowski.

82
    Uderzenie z wolnego Czecha. Primel z najwyższym trudem broni uderzenie zawodnika Ostrovii.

81
    Rzut wolny dla Ostrovii.

80
    Ostatnie dziesięć minut spotkania.

78
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Krysian, na boisku pojawia się Giel.

MZ

Gole: 21. Krysian, 52. Wawrzyniak

Kartki:   53. Wawrzyniak (ODO)

Odra Opole: Primel – Nakrosius, Michniewicz, Udarewicz, Skrzypczak – Duda (90+2 Zapatoczny), Copik (83. Glanowski), Wawrzyniak, Cieluch – Jarka (63. Kocur), Krysian (78. Giel)
    Zmiany: Krakowiak, Kowalczyk, Pawlak, Glanowski, Giel, Zapatoczny, Kocur

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Rejer, Czech, Wiącek – Szymanowski (46. Sołtyński), Szepeta, Kowalski-Haberek (83. Skrobacz), Wrzesiński, Gościniak (64. Rodin) – Kempiński (76. Michalski)
    Zmiany: Rejer, Skrobacz, Błaszczyk, Wachowiak, Michalski, Rodin, Sołtyński

Sędziowie: Artur Mądrzak (Warszawa)