Błękitni – Lechia ZG 3:3 (koniec) | Górnik W. – MKS Kluczbork 2:5 (koniec) | Odra O. – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Bytovia – Chrobry 2:1 (koniec) | Warta – Raków 1:1 (koniec) | Ruch Z. – Gryf 1:0 (koniec)
Kalisz – Rozwój 2:2 (koniec) | Zagłębie S. – Polonia B. 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:1 (1:0)
Chrobry Głogów
Sobota 10.05.2014, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2 Liga Zachodnia

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z portalem LAJFY.COM! (17:53:29)

Do Chrobrego podopieczni Pawła Janasa tracą już tylko punkt! Kibice nie mogli dzisiaj narzekać na nudę! Mecz pełen emocji, a co najważniejsze wygrana gospodarzy i euforia na stadionie w Bytowie!!!

Zwycięsko z tego pojedynku wychodzi Bytovia, która po dobrej pierwszej połowie i rozważnie grając w drugiej zdobywa komplet punktów!

90+4
    Szczepaniak głową z najbliższej odległości wprost w bramkarza!!!

90+4
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kryszak, na boisku pojawia się Kowalski.

90+3
    Ależ tempo nabrało spotkanie! Goście rzucili się do odrabiania strat!

90+2
    Gol dla Chrobrego!
    Rzut karny bez problemu wykorzystał KRYSTIAN PIECZARA!!

90+2
    Niespodziewany rzut karny dla Chrobrego!

90+1
    Szybka reakcja trenera Chrobrego. W miejsce Danielaka wchodzi Ziemniak.

90
    Sędzia główny dolicza 5 minut do końca meczu!

89
    Gol dla Bytovii!
    Dośrodkowanie Kryszaka z rzutu rożnego i piłkę do bramki po raz drugi pakuje ROBERT HIRSZ!!!

89
    Rzut wolny dla Bytovii z okolic 40 metra i potężna "bomba" Mazurkiewicza! Skrzyniarz z trudem wybija futbolówkę na rzut rożny!

88
    Niecelny strzał głową Szczepaniaka i od bramki zacznie Oszmaniec.

87
    Hałambiec uprzedzony przez Mazurkiewicza i kolejny rzut rożny dla gości.

86
    Z rzutu rożnego nic nie wynikło. W kolejnej akcji już Głogowianie.

85
    Prostopadła piłka Michalca do Ilkowa i wślizgiem na rzut rożny piłkę wybija Pietroń.

84
    Za przerwanie kontrataku i faul na Kazimierowiczu żółtą kartką ukarany został Michalec.