Bilbao – Sociedad 1:1 (koniec) | Atletico – Malaga 1:1 (koniec) | Elche – FC Barcelona 0:0 (koniec)
Getafe – Sevilla 1:0 (koniec) | Granada – Almeria 0:2 (koniec) | Real Betis – Valladolid 4:3 (koniec)
RCD Espanyol – Osasuna 1:1 (koniec) | Celta Vigo – Real Madryt 2:0 (koniec)
Atletico Madryt
1:1 (0:0)
Malaga CF
Niedziela 11.05.2014, 19:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga

PODSUMOWANIE

Koniec meczu! Po bardzo emocjonujących ostatnich minutach tego spotkania Atletico remisuje z Malagą 1:1! W 65. minucie Samu wyprowadził na prowadzenie Malagę, 9. minut później Toby Alderweireld doprowadził do remisu i taki wynik utrzymał się do końca spotkania! Mistrza Hiszpanii poznamy więc w ostatniej kolejce na Camp Nou, gdzie podopieczni Diego Simeone zmierzą się z Barceloną!

MVP MECZU

Na to miano zasłużyć mógł jedynie Willy Caballero, który dzięki genialnej interwencji w ostatniej minucie doliczonego czasu drugiej połowy oraz kilku wcześniejszym interwencjom zapewnił nam wspaniały mecz na Camp Nou, który zadecyduje o mistrzostwie!

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański! (20:56:51)

90+5
    Świetne uderzenie Adriána z 16. metrów kapitalnie broni Caballero! To był strzał, który powinien dać mistrzostwo Atletico! Ale nie dał, bo kapitalnie wybronił to uderzenie golkiper Malagi!

90+4
    Końcowe minuty tego spotkania. Barcelona bezbramkowo zremisowała z Elche, więc jeśli teraz Atletico strzeli i wygra to będziemy wiedzieli już kto jest nowym mistrzem Hiszpanii!

90+3
    David Villa złapany w pułapkę ofsajdową.

90+2
    Świetna akcja Atletico, Villa płasko dośrodkowuje w pole karne i wybija piłkę Weligton!

90+1
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Nordina Amrabata zastępuje Bartłomiej Pawłowski!

90
    Jose Sosa! Piłka przelatuje tuż obok lewego słupka! To byłby piękny gol!

89
    Za chwilę piłka meczowa dla Atletico! Sosa będzie uderzał z rzutu wolnego z około 22. metrów!

88
    Bardzo brzydkie wejście Angeleriego w nogi Diego! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Argentyńczyka!

87
    Żółty kartonik dla Mirandy. Brazylijczyk brzydko sfaulował Antunesa.

86
    Duda zablokował uderzenie Diego i wybił piłkę aż pod bramkę Atletico.

85
    Jose Sosa dośrodkowuje z rzutu rożnego i wybija piłkę Sergi Darder.

84
    Akcja rezerwowych, Diego podawał w kierunku Adriána, ten jednak nie zdołał sięgnąć piłki będąc w polu karnym Malagi!

83
    Pierwsza akcja Juanmi w tym meczu i już dał się złapał na spalonym Hiszpan.

82
    Zmiana w drużynie Málaga CF: z boiska schodzi Samu, na boisku pojawia się Juanmi.

81
    Żółty kartonik dla Dudy za zbyt żywiołową dyskusję z arbitrem.

80
    Nie wyszła ta akcja gospodarzom, ale nadal oni będą przy piłce, bo jest aut.

79
    Próbowali wyjść z kontrą goście, ale Sergi Dardera świetnie powstrzymał Juanfran.