Catania – Atalanta 2:1 (koniec) | Juventus – Cagliari 3:0 (koniec) | Genoa – AS Roma 1:0 (koniec)
Lazio – Bologna 1:0 (koniec) | Napoli – Hellas Verona 5:1 (koniec) | Chievo – Inter 2:1 (koniec)
Parma – Livorno 2:0 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 2:1 (koniec) | Fiorentina – Torino 2:2 (koniec)
Parma Calcio 1913
2:0 (0:0)
AS Livorno Calcio
Niedziela 18.05.2014, 20:45 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:47:15)

Amauri okazał się dublerem na wagę złota! Rezerwowy, który pojawił się na boisku w 53. minucie, strzelił dwa gole i zapewnił swojej drużynie nie tylko zwycięstwo, ale także awans do Ligi Europy!

Niesamowita radość drużyny gospodarzy! Mecz we Florencji się skończył, Torino remisuje, a to oznacza, że Parma FC awansowała do Ligi Europy! Niesamowite emocje w ostatniej kolejce Serie A i ogromne szczęście Parmy!

90+4

90+4
    NIE MA GOLA! Torino nie zdobywa gola, szał radości na trybunach w Parmie!

90+3
    Ogromna cisza na stadionie, rzut karny dla Torino w meczu z Fiorentiną...

90+2
    Zawodnicy gości spokojnie wymieniają podania na własnej połowie. Chyba nie tak wyobrażali sobie swoje pożegnanie z Serie A...

90+1
    Obie drużyny wyraźnie czekają już na końcowy gwizdek arbitra.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Parmie!

88
    Gospodarze utrzymują się na połowie rywali chcąc ukraść cenne sekundy.

87
    Zmiana golkiperów również w drużynie Parma FC: z boiska schodzi Mirante, na boisku pojawia się Pavarini.

85
    Nieudane zagranie w pole karne do Cassano i akcja gospodarzy zostaje przerwana. Goście bezskutecznie próbowali wyprowadzić kontratak.

84
    Torino doprowadza w swoim spotkaniu do wyrównania, emocje na stadionie w Parmie sięgają zenitu!

83
    Zmiana bramkarzy w drużynie AS Livorno Calcio: z boiska schodzi Anania, na boisku pojawia się Aldegani.

82
    Zmiana w drużynie Parma FC: z boiska schodzi Marchionni, na boisku pojawia się Galloppa.

82
    Do dośrodkowanej piłki nie zdołał doskoczyć żaden z zawodników Livorno i piłka opuszcza boisko. Od bramki zacznie Mirante.

81
    Rzut wolny dla Livorno blisko pola karnego gospodarzy.

80
    Gol dla Parmy!
    Podwójna radość na stadionie w Parmie! AMAURI na raty pokonuje golkipera gości po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, a Torino traci gola we Florencji!