Catania – Atalanta 2:1 (koniec) | Juventus – Cagliari 3:0 (koniec) | Genoa – AS Roma 1:0 (koniec)
Lazio – Bologna 1:0 (koniec) | Napoli – Hellas Verona 5:1 (koniec) | Chievo – Inter 2:1 (koniec)
Parma – Livorno 2:0 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 2:1 (koniec) | Fiorentina – Torino 2:2 (koniec)
Genoa CFC
1:0 (0:0)
AS Roma
Niedziela 18.05.2014, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocję z włoską Serie A już wieczorem na lajfy.com! (16:58:04)

Oglądaliśmy dziś słabe spotkanie. Zespół Romy mimo tego, że całe spotkanie utrzymywał się częściej przy piłce nie był w stanie zdobyć bramki. Gospodarze czekali na kontrę i błędy przyjezdnych. Jeden z nich wykorzystał wchodzący z ławki Ioannis Fetfatzidis, który pozostawił Skorupskiego bez szans na dobrą interwencję. Genoa dopisała sobie do dorobku trzy punkty po których ligę kończą na 13. pozycji.

90 + 3
    Genoa rozgrywa piłkę tak by zyskać cenne sekundy dzielące ich do ostatniego gwizdka sędziego.

90 + 2
    Niedokładnie rozgrywane są ataki z obu stron. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

90 + 1
    Ofensywna akcje Romy zakończona niepowodzeniem. Grę od bramki wznowi Perin.

90
    Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza dodatkowe 3. minuty.

89
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Ricardo Centurion, na boisku pojawia się Marco Motta.

88
    Genoa zalicza stratę w środkowej części boiska. Roma rozgrywa piłkę na połowie rywala.

87
    Dośrodkowanie z lewej strony Dodo zostało zablokowane. Kontra Genoi przecięta dalekim wyjściem Łukasza Skorupskiego.

86
    Seria nieporozumień w szeregach defensywy przyjezdnych. Sturaro oddaje strzał, który szybuje wysoko nad bramką rywali.

85
    Gospodarze byli bliscy podwyższenia wyniku spotkania! Łukasz Skorupski z najwyższym trudem paruje strzał Konate na rzut rożny!

84
    Szybko gra przeniosła się pod pole karne Genoi. Roma jednak bez pomysłu na defensywę rywali.

83
    Gol dla Genoi!
    Castan zaliczył fatalne podanie do Nainngolana, który ratował się wybiciem piłki. Do niej dopadł IOANNIS FETFATZIDIS, który delikatnym lobem pokonuje bezradnego Skorupskiego.

82
    Portanova zostaje sfaulowany przez Mazzitelliego. Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

81
    Niedokładne podanie w kierunku wbiegającego Dodo. Od bramki grę wznowi Perin.

80
    Obraz gry od dłuższego czasu nie zmienia się piłkarze Romy rozgrywają piłkę na połowie rywala.

79
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Emanuele Calaio, na boisku pojawia się Moussa Konate.

78
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Mattia Destro, na boisku pojawia się Dodo.