Niemcy – Kamerun 2:2 (koniec) | Szwecja – Belgia 0:2 (koniec) | Francja – Paragwaj 1:1 (koniec)
Niemcy
2:2 (0:0)
Kamerun
Niedziela 01.06.2014, 20:30 • Stadion im Borussia-Park, Mönchengladbach • Spotkania towarzyskie

Niespodzianka w Mönchengladbach. Niemcy po średnim meczu zremisowali 2-2 z Kamerunem. Gospodarze wyglądali nieźle w ofensywie, ale popełnili kilka błędów w obronie co zaowocowało dwoma golami dla gości. (22:24:59)

90+2
    Webo wszedł za Eto'o.

90+2
    W doliczonym czasie cały czas atakują goście, którzy wyraźnie liczą na niespodziankę.

90+1
    Nyom bardzo niecelnie uderzał z dystansu. Od bramki rozpocznie Weidenfeller.

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Coraz bliżej do końca meczu, a gospodarze nadal nie potrafią zbudować składnej akcji. Widać, że drugi gol dla Kamerunu wytrącił ich z rytmu.

87
    Gra toczy się głównie na połowie gości, ale niewiele z tego wynika.

85
    Höwedes wszedł za Durma.

84
    Niezbyt udane dośrodkowanie Müllera.

83
    Nyom zmienił Djeugoue. Kameun stawia na defensywę.

82
    Niemcy atakują bardzo chaotycznie i obrońcy gości nie mają problemu z rozbijaniem tych akcji.

80
    Niemcy rzucili się do ataku. Na strzelenie zwycięskiego gola mają dziesięć minut.

78
    Gol dla Kamerunu!

MAXIM CHOUPO-MOTING popisał się pięknym, indywidualnym rajdem i atomowym strzałem pokonał Weidenfellera. Niemcy – Kamerun 2-2!!!

76
    Gospodarze w ataku pozycyjnym. Kibice głośnymi gwizadmi protestują wobec pasywnej gry gospodarzy.

74
    Gospodarze cofnęli się na własną połowę, ale goście nie potrafią zagrozić bramce Weidenfellera.

73
    Kramer wszedł za zmęczonego Khedirę.

71
    Gol dla Niemiec!

ANDRE SCHURRLE wykorzystał podanie od Podolskiego z lewego skrzydła i mocnym strzałem wyprowadził Niemców na prowadzenie.