GKS Bełchatów – Sandecja 4:0 (koniec) | Flota – Okocimski 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – GKS K. 1:1 (koniec)
GKS T. – Miedź 3:1 (koniec) | Stomil – Górnik Ł. 1:0 (koniec) | Termalica – Arka 4:2 (koniec)
Olimpia G. – ROW Rybnik 2:1 (koniec) | Chojniczanka – Dolcan 0:0 (koniec) | Puszcza – Stróże 1:2 (koniec)
Flota Świnoujście
2:0 (1:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 07.06.2014, 16:45 • Stadion OSiR Wyspiarz, Świnoujście • Fortuna 1 Liga

90+2
    Koniec meczu. Flota Świnoujście wygrała 2:0 i utrzymała się w I lidze! (00:06:23)

90
    Doliczone dwie minuty.

89
    Maciej Mysiak zastąpił na boisku Rafała Grzelaka.

85
    Okocimski Brzesko buduje atak pozycyjny, ale wygląda to już ewidentnie na wyczekiwanie ostatniego gwizdka. Darko Brljak nie jest zmuszany do interwencji, a piłka krąży po obwodzie pola karnego.

80
    Czy wydarzy się jeszcze coś ciekawego w Świnoujściu? Aktualnie z boiska wieje nudą. Flota jest zadowolona z dwubramkowego prowadzenia, a Okocimski nie ma w sobie tyle werwy, jak na początku drugiej połowy.

78
    Wysoka wrzutka zawisła w polu karnym Okocimskiego Brzesko, ale nikt ze świnoujścian nie sfinalizował tego zagrania.

75
    Sani Abubakar zwolnił miejsce na boisku Konradowi Wieczorkowi.

72
    Marek Opałacz za Sebastiana Olszara.

69
    Gol dla Floty!
    Bramkę zdobył SEBASTIAN OLSZAR. Napastnik Floty Świnoujście otrzymał prezent od Aleksandra Kozioła, który niepotrzebnie wyszedł na przedpole. Olszar przejął piłkę i spokojnie wprowadził za linię bramkową.

66
    Trener Tomasz Kafarski obserwuje nerwowo to, co dzieje się na boisku. Spadkowicz stał się po przerwie stroną dominującą.

62
    Następne szanse dla Okocimskiego Brzesko! Bruno Żołądź strzelił wprost w Darko Brljaka, a Dariusz Sosnowski główkował nad poprzeczką. Było blisko uszczęśliwienia nerwowego dziś Krzysztofa Przytuły.

60
    Szczególnie dużą ochotę do odrabiania strat przejawia Sani Abubakar. Nigeryjczyk robi dużo wiatru na prawym skrzydle.

58
    Za mocno cofnęła się Flota Świnoujście. Raz po raz kotłuje się w polu karnym Wyspiarzy i pachnie niespodziewanym wyrównaniem.

54
    Patryk Stefański wybrał zły wariant rozegrania ataku. Zamiast wyłożyć piłkę Saniemu Abubakarowi, to podał do Daniela Bruda, który strzelił niecelnie z nieprzygotowanej pozycji.

53
    Sebastian Kamiński składał się do strzału z półwoleja, jednak niekoniecznie mu się ta sztuka udała. A szkoda, kibice mogli zobaczyć naprawdę efektownego gola.

50
    Bardzo złe wybicie Aleksandra Kozioła wprost pod nogi nadbiegającego przeciwnika. Powiedzieć, że "bramkarz Okocimskiego jest dziś niepewny" – to nic nie powiedzieć.

47
    Patryk Stefański zmienił Łukasza Sosnowskiego. Trenerzy Okocimskiego zmieniają tuż po przerwie. Najwidoczniej porozumieli się z zawodnikiem, że sprawdzi jeszcze swoją gotowość do gry.