Łowicz – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec) | Siarka T. – Concordia 5:0 (koniec) | Wigry – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Garbarnia – Świt NDM 2:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 1:1 (koniec) | Olimpia Z. – Limanovia 0:0 (koniec)
Legionovia – Motor 2:1 (koniec) | Znicz – Wisła Pu. 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Stal M. 2:2 (koniec)
Olimpia Zambrów
0:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Niedziela 08.06.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Zambrów • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przed nami ostatnia kolejka polskiej II Ligi. Tym razem na Stadionie Miejskim w Zambrowie miejscowa drużyna Olimpii podejmie gości Limanowej. Zapraszamy na relacje live z tego spotkania.

Zespół Olimpii Zambrów po 33 kolejkach zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Ostatni mecz tej drużyny zakończył się porażką na wyjeździe z 12-stym Radomiakiem Radom, 1:0.

Limanovia Limanowa uplasowana jest na 11 pozycji z 47 punktami na koncie. Zawodnicy tej drużyny w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie ulegli czwartej w tabeli Legionovii Legionowo 0:3.

Olimpia Zambrów może być już pewna spadku, gdyż w związku z reformą rozgrywek z II ligi spada aż 10 drużyn. Limanovia Limanowa ma jeszcze szansę na utrzymanie o ile odniesie zwycięstwo w tym meczu, a Olimpia Elbląg lub Znicz Pruszków stracą punkty.

Głównym sędzią tego spotkania będzie pochodzący z Gdańska Przemysław Bzowski.

Ostatni mecz tych drużyn jesienią zakończył się porażką Olimpii Zambrów na wyjeździe z Limanową 2:1. Zawodnicy z Limanowej objęli prowadzenie w 4 minucie meczu po świetnym strzale Serafina. Wynik nie zmieniał się aż do 78 minuty, kiedy to Hryszko doprowadził do wyrównania. O zwycięstwie Limanovii przesądził Dzadzio, który pokonał bramkarza Olimpii w 84 minucie meczu.

Olimpia Zambrów: Czapliński – Darda, Gogol, Grzybowski, Hryszko, Jastrzębski, Kosiński, Kuczałek, Piłatowski, Sobótka, Zapolnik
    Rezerwowi: Konopka, Dołubizna, Jakuszewski, Mleczek, Olszewski, Poduch, Steć

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Niechiał, Kulewicz, Garzeł, Majcher, Piwowarczyk, Czajka, Sadio, Pyciak, Skiba, Dziadzio
    Rezerwowi: Bomba, Hudecki, Pietras, Serafin, Komornik, Kmiecik, Mężyk

Sędziowie: Przemysław Bzowski (Gdańsk).

Obie jedenastki są już na murawie.

1

1
    Pierwszy gwizdek sędziego ,ze środka boiska zaczynają zawodnicy z Limanowej.

2
    Atak gości, jeden z zawodników Limanovii znalazł się jednak na spalonym.

3
    Gospodarze spokojnie konstruują akcję na własnej połowie boiska.

4
    Nieudane długie podanie Kosińskiego, piłka wychodzi poza boczną linię boiska.

5
    Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Olimpii, gospodarze przejmują piłkę.

6
    Nieudane podanie do Zapolnika, piłkę spokojnie złapał Sotnicki.

6
    Gogol faulowany w środkowej strefie boiska.

7
    Mocne dośrodkowanie Jastrzębskiego z lewej strony boiska, Sotnicki pewnie złapał piłkę.

7
    Niechciał zagrał piłkę ręką, rzut wolny dla Olimpii na środku boiska.

8
    Sobótka dobrze odebrał piłkę rywalowi już na połowie gości.

9
    Dobre podanie długie podanie w pole karne Limanovii, goście spokojnie przerwali tą akcję.

10
    Sprytne zagranie Piwowarczyka do wybiegającego Skiby, piłka trafiła jednak wprost pod nogi obrońcy Olimpii Zambrów.

Olimpia Elbląg prowadzi już ze Stalą Mielec, nie są to dobre informacje dla zawodników i kibiców Limanovii.

11
    Niechciał faulowany w walce o górną piłkę z zawodnikiem z Zambrowa.

12
    Rzut wolny dla Olimpii, 40 metrów od bramki drużyny przyjezdnej.

13
    Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Limanovii, Sotnicki dobrze piąstkuje piłkę.

13
    Sotnicki leży na murawie, musiał ucierpieć w starciu z jednym z zawodników Olimpii.

14
    Sotnicki podnosi się z boiska i sędzia wznawia mecz po krótkiej przerwie.

15
    Sadio fauluje Hryszke na połowie gospodarzy.

15
    Zatrzymana indywidualna akcja Zapolnika, korner dla gospodarzy.

16
    Niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, Zambrowianie utrzymali się jednak przy piłce.

16
    Zawodnicy Olimpii Zambrów długo utrzymują się przy piłce na połowie gości.

17
    Hryszko uderza z dystansu, piłka odbija się od jednego z zawodników Limanovii i wychodzi poza boisko. Korner dla gospodarzy.

17
    Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska, grę od bramki wznowi Sotnicki.

18
    Niebezpiecznie pod bramką gości, zawodnicy Olimpii nie wykorzystali jednak swojej szansy.

19
    Niespokojnie na połowie Limanovii, goście mają problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce a gospodarze z minuty na minutę grają coraz pewniej.

20
    Kompletnie nieudane dogranie piłki w pole karne drużyny z Limanowej, Sotnicki bez problemów łapie to bezpańskie podanie.

21
    Niechciał dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, piłka ląduje wprost na nodze zawodnika Olimpii Zambrów.

21
    Kolejna zła wiadomość dla sympatyków Limanovii, Znicz Pruszków prowadzi już z Wisłą Puławy.

22
    Groźnie pod bramką gości, Zapolnik nie wykorzystał dobrego podania i zawodnicy Olimpii będą mieli tylko rzut rożny.

23
    Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka ląduje pod nogami Jastrzębskiego który oddaje bezpośredni strzał na bramkę i trafia wprost w rywala.

23
    Krótka przerwa w meczu, zawodnicy uzupełniają płyny.

25
    Sędzia wznawia spotkanie, od wyrzutu z autu zaczną gospodarze.

25
    Akcja Olimpii zakończona nieudanym długim podaniem Sobótki.

26
    Sotnicki spokojnie łapie słabą wrzutkę z lewego sektora boiska.

26
    Czajka fauluje rywala na połowie drużyny z Zambrowa.

27
    Wysoki pressing Zambrowian skutecznie utrudnia rozgrywanie piłki gościom.

27
    Grzybowski znalazł się na wyraźnym spalonym.

28
    Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy, Dziadzio uderzał z dystansu bardzo niecelnie.

29
    Fatalny strzał Jastrzębskiego zza pola karnego, na szczęście za bramką Limanovii jest wysoka siatka, która zatrzymała to beznadziejne uderzenie.

30
    Defensorzy Limanovii dobrze odbierają piłkę zagubionemu Zapolnikowi.

31
    Fatalny przerzut piłki w wykonaniu zawodnika Olimpii, piłka wychodzi poza boczną linię boiska.

32
    Czajka faulem zatrzymuje rozpędzonego Kosińskiego, rzut wolny dla Olimpii.

32
    Tempo meczu wyraźnie opadło w porównaniu z pierwszymi minutami meczu.

33
    Szansa dla gospodarzy na kontratak, zawodnicy Olimpii stracili jednak piłkę już na własnej połowie.

34
    Sotnicki dobrze wychodzi z bramki i świetnie interweniuje na 16 metrze, przecinając groźne podanie.

34
    Grzybowski faulowany na środku boiska.

36
    Dziadzio fenomenalnie wystawia piłkę Skibie, który strzela z pierwszej piłki i nie trafia w światło bramki. Ładna akcja gości.

37
    Nieudane podanie Hryszki kończy ładną akcją Olimpii, Kulewicz dobrze przeczytał jego intencję.

38
    Kuczałek pogubił się przy próbie rozegrania piłki i ta wędruje w posiadanie gości.

39
    Czapliński bez problemów łapie piłkę po dośrodkowaniu zawodnika z Limanowej.

39
    Bardzo słaby strzał Hryszki, gospodarzom udało się jednak utrzymać przy piłce.

40
    Świetny strzał Zapolnika z dystansu, Sotnicki z problemami przenosi piłkę nad poprzeczką! Korner dla Olimpii Zambrów.

41
    Saidi dobrze blokuje strzał zawodnika Olimpii Zambrów.

42
    Nieudana akcja gospodarzy, piłka wychodzi poza końcową linię boiska i od bramki zacznie Sotnicki.

43
    Rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego Olimpii, szansa dla Limanovii!

44
    Dobre wyłożenie piłki na nogę Niechciała, który oddał słaby strzał zza pola karnego.

45
    Zawodnicy Limanovii spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

45
    Dziadzio upada w polu karnym Olimpii, nie mam mowy o rzucie karnym.

45
    Trzy minuty potrwa jeszcze pierwsza część spotkania.

45+1
    Brzydki faul Czajki i żółta kartka dla tego zawodnika.

45+3

Sędzia kończy pierwszą część spotkania, jak na razie oglądamy wyrównane widowisko. Zawodnicy Olimpii Zambrów nieznacznie przeważają, jednak żadna z drużyn nie potrafiła na poważnie zagrozić bramce rywala.
    Jak będzie w drugiej połowie? Zostańcie z nami, wracamy za 15 minut!

46

46
    Zaczynamy drugą połowę, ze środka boiska zaczynają gracze Olimpii Zambrów.

46
    Rzut wolny dla gospodarzy i szansa na dośrodkowanie w pole karne gości ze stałego fragmentu gry.

47
    Nieudane dośrodkowanie zawodnika Olimpii, zawodnicy Limanovii pewnie wybijają piłkę.

48
    Akcja Olimpii Zambrów przerwana faulem w środkowej części boiska.

48
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego ląduje w rękawicach Sotnickiego.

49
    Kolejna nieudana akcja gospodarzy, Sotnicki na posterunku!

49
    Dobre wieści dla fanów Limanovii, Stal Mielec doprowadziła do wyrównania w meczu z Olimpią Elbląg!

51
    Zamieszanie w pole karnym Limanovii, Sotnicki w porę rzuca się pod nogi rywala i wygarnia mu piłkę.

52
    Kosiński faulem przerywa akcję drużyny przyjezdnej i dostał upomnienie od sędziego.

52
    Darda w nieprzepisowy sposób powstrzymuje rywala.

53
    Kompletne nieudane podanie Sadio do Dziadzio, piłka wychodzi poza końcową linię boiska.

53
    Ostra wrzutka w pole karne gospodarzy, zawodnicy Olimpii wyjaśniają sytuację długim wybiciem piłki.

54
    Zapolnik pogubił się w polu karnym gości i stracił piłkę, była to świetna szansa dla gospodarzy!

55
    Mężyk wejdzie w miejsce Skiby.

56
    Niedokładne dośrodkowanie Niechciała, zawodnicy Limanovii wznowią grę wyrzutem z autu.

57
    Saidi świetnie spisuje w się w defensywie i przerywa szybką kontrę Olimpii Zambrów.

58
    Niechciał znalazł się na pozycji spalonej, rzut wolny dla Olimpii.

58
    Stal Mielec prowadzi już z Olimpią Elbląg!

59
    Tempo meczu z minuty na minutę coraz bardziej słabnie, zawodnicy Limanovii powinni zmobilizować się do cięższej pracy.

60
    Grzybowski nie dość, że stracił piłkę podczas wyprowadzania akcji, to jeszcze faulował rywala.

60
    Majcher dośrodkowuje piłkę wprost na głowę zawodnika Olimpii Zambrów.

61
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, Czapliński pewnie interweniuje.

61
    Sotnicki spokojnie łapie piłką po mocnej centrze z prawej strony boiska.

62
    Znicz Pruszków zdobywa drugą bramkę, co komplikuje sytuację Limanovii.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Sobótka (Olimpia Zambrów).

63
    Komorek zmienia Pyciaka.

64
    Fatalne podanie Zapolnika do partnera z zespołu, Sotnicki łapie piłkę.

65
    Sadio w bardzo brzydki sposób fauluje Kuczałka.

66
    Gwizdek sędziego przerywa akcję gospodarzy, Grzybowski na spalonym.

66
    Piwowarczyk w polu karnym gospodarzy, przekłada piłkę na lewą nogę i trafia prosto w rywala.

67
    Piłka po strzale jednego z zawodników Olimpii Zambrów trafia w słupek!

67
    Przerwa w grze, czas na uzupełnienie płynów.

68
    Mleczek zmienia Jastrzębskiego.

69
    Sędzia wznawia spotkanie.

70
    Gorąco pod bramką gości, Sotnicki po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą bramki.

71
    Serafin w miejsce Piwowarczyka. Kmiecik za Dziadzio.

72
    Na boisku leży poturbowany jeden z zawodników Olimpii Zambrów.

73
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie boiska.

74
    Po raz kolejny na spalonym znalazł się jeden z zawodników Limanovii.

75
    Dobry strzał Mężyka z woleja zza pola karnego, piłka przelatuje tuż obok słupka! Będziemy mieli jeszcze rzut rożny.

75
    Sadio uderza z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

76
    Na boisko wejdzie Poduch, zastąpi Hryszko.

77
    Gospodarze spokojnie utrzymują się w posiadaniu piłki.

78
    Nieudany strzał zawodnika Olimpii Zambrów, piłka przelatuje obok bramki Limanovii.

79
    Serafin powstrzymywany przez rywala w nieprzepisowy sposób.

80
    Mężyk uderza ze znacznej odległości i trafia prosto w ręce Czaplińskiego.

81
    Rzut wolny dla Olimpii Zambrów w środkowej strefie boiska.

82
    Zawodnicy z Limanowej długo budują atak na połowie Olimpii Zambrów.

83
    Zapolnik uderza z główki minimalnie obok słupka! Ależ szansa dla gospodarzy!

84
    Szybka akcja Olimpii Zambrów przerwana już w środkowej strefie boiska.

85
    Kontratak gospodarzy zakończony fatalnym długim podaniem Mleczka.

86
    Grzybowski ukarany żółtą kartką, rzut wolny dla gości 30 metrów od bramki Olimpii.

87
    Piłka po strzale Mężyka odbija się od słupka! Ależ pecha mieli zawodnicy Limanovii!

87
    Kolejny strzał Mężyka, tym razem jego uderzenie z dystansu przelatuje obok bramki.

88
    Nieudany lob Kmiecika, piłka przelatuje obok bramki strzeżonej przez Sotnickiego.

89
    Kuczałek ucierpiał w starciu z Mężykiem.

90
    Mocne dośrodkowanie Kulewicza z rzutu wolnego, nikt nie zamknął tego podania. Piłka wychodzi poza boisko.

90
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnia zmiana w drużynie Olimpii, Olszewski wejdzie w miejsce Kuczałka.

90+1
    Szansa dla Olimpii Zambrów na dośrodkowanie z rzutu rożnego.

90+2
    Sotnicki pewnie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

90+2
    Grzybowski uderza z dystansu, strzał ten nie mógł zagrozić bramce Limanovii.

90+3
    Odpowiedź gości, Mężyk strzela prosto w rękawice Czaplińskiego.

90+4
    Bardzo ostry faul Kmiecika i żółta kartka dla tego zawodnika.

90+5
    Zapolnik na pożegnanie z II ligą zostaje ukarany żółtą kartką.

Sędzia gwiżdże po raz ostatni i kończy to spotkanie. Zawodnicy Olimpii Zambrów bezbramkowo remisują na pożegnanie z II ligą z również spadającą Limanovią Limanowa. Obie drużyny nie wykazały się dzisiaj niczym szczególnym, mecz był bardzo wyrównany.
    Dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. (18:58:19)

Gole:

Kartki:   62. Sobótka (ZMB), 86. Grzybowski (ZMB), 90+5. Zapolnik (ZMB) – 45+1. Czajka (LIM), 90+4. Kmiecik (LIM)

Olimpia Zambrów: Czapliński – Darda, Gogol, Grzybowski, Hryszko (76' Poduch), Jastrzębski (68' Mleczek), Kosiński, Kuczałek (90' Olszewski), Piłatowski, Sobótka, Zapolnik
    Zmiany: Konopka, Dołubizna, Jakuszewski, Mleczek, Olszewski, Poduch, Steć

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Niechiał, Kulewicz, Garzeł, Majcher, Piwowarczyk (71' Serafin), Czajka, Sadio, Pyciak (63' Komorek), Skiba (55' Mężyk), Dziadzio (71' Kmiecik)
    Zmiany: Bomba, Hudecki, Pietras, Serafin, Komorek, Kmiecik, Mężyk

Sędziowie: Przemysław Bzowski (Gdańsk)