Šafářová – Makarowa 2:0 (koniec) | Kvitova – Strycova 2:0 (koniec)

Su-Wei Hsieh
Shuai Peng
2
6 6

Wtorek 01.07.2014, 14:45 • Court 12 • Wimbledon - Turniej deblowy kobiet (kort trawiasty halowy)

3:6
    Bardzo dobry return Peng na ciało Ukrainki, która nie zorientowała się w porę i nie przystawiła rakiety przy siatce. Gem, set, mecz Hsieh/Peng.

40-A
    Fatalnie wyrzucony stop wolej przez Bejhelzimer. Piłka meczowa.

1:2
    Fantastyczne zachowanie przy siatce Su-Wei. Genialne zakończenie wolejem. Przełamanie.

30-40
    Peng rozrzuciła Juliję i zmusiła ją na koniec do błędu. Break point.

3:6
    Jans-Ignacik posłała return forehandowy za linię końcową. Pierwsza partia pada łupem Hsieh/Peng.

30-40
    Tym razem Ukrainka wyrzuciła return. Pierwsza piłka setowa.

3:5
    Bardzo łatwo para Hsieh/Peng wygrywa punkty i kolejne gemy. Druga z nich teraz serwuje na seta.

15-40
    Julija wrzuca backhand w siatkę. Dwie szanse na drugie przełamanie rywalek.

3:3
    Hsieh wykorzystała próbę zagrania Klaudii wzdłuż linii i zakończyła wymianę wolejem przy siatce. Break.

15-40
    Jeszcze jeden błąd Jans-Ignacik. Posłała piłkę w siatkę. Podwójny break point.

3:1
    Kontynuujemy grę!

Spotkanie to zostało przesunięte. Rozegrane zostanie po meczu Halep – Bencic.

3:1
    Niestety spotkanie z powodu opadów deszczu zostaje przerwane!

3:1
    Ignacik i Bejhelzimer wygrywają kolejnego własnego gema serwisowego. Na razie Azjatki nie pokazuję tego, do czego nas przyzwyczaiły we wcześniejszych spotkaniach.

2:1
    Ignacik i Bejhelzimer przełamują faworyzowane rywalki, które popełniają sporo błędów na początku tego spotkania.