Rużomberok – Ruch 1:0 (koniec) | Siarka T. – Rubin II 2:1 (koniec) | Śląsk – Miedź 4:4 (koniec)

Gol dla Śląska!
    Ależ emocje do końca! Po rzucie rożnym Śląsk doprowadza do remisu za sprawą trafienia KRZYSZTOFA OSTROWSKIEGO!

90+1
    Upłynął podstawowy czas gry.

86
    Pięć minut podstawowego czasu gry przed nami.

80
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Garuch, na boisku pojawia się Jastrzembski.

77
    Gol dla Miedzi!
    MARCIN GARUCH pewnym egzekutorem z jedenastu metrów.

77
    Rzut karny dla Miedzi!

76
    Kwadrans do końca. Śląsk szuka kolejnej bramki!

71
    Doczekali się wyrównującej bramki wrocławianie! Jej autorem wprowadzony w drugiej połowie JUANITO.

70
    70. minuta gry. Śląsk coraz bliżej wyrównującego gola. Wojciech Stawowy z kolei przeprowadził kilka zmian w drugiej połowie, co wyraźnie odbiło się na postawie drużyny.

62
    Wrocławianie odrabiają straty! FLAVIO PAIXAO strzela kontaktową bramkę!

58
    LUKAS DROPPA trafia na 1-3!

57
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Feruga, na boisku pojawia się Lenkiewicz.

55
    W 46. minucie na placu gry pojawili się również Machaj, Dudu oraz Dankowski.

46
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Wrąbel, na boisku pojawia się Pawłowski.

46
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Bledzewski, na boisku pojawia się Ptak.

46
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Bartoszewicz, na boisku pojawia się Cierpka.

46
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Kakoko, na boisku pojawia się Keon.

Tomasz

Gole: 58. Droppa, 62. F.Paixao, 71. Juanito, 90+2. Ostrowski – 17. Szczepaniak, 18. Grodzicki (sam.), 36. Łobodziński, 77. Garuch (kar.)

Śląsk Wrocław: Wrąbel (46 Pawłowski) – Zieliński (46 Dankowski), Grodzicki (46 Juanito), Hołota, Pawelec (46 Dudu) – Plaku (65 Ostrowski), Droppa, Hateley (80 Socha), Mila (46 Machaj), Pich (65 Angielski) – F.Paixao (82 Pałaszewski)

Zmiany: Pawłowski, Socha, Ostrowski, Juanito, Dankowski, Machaj, Angielski, Pałaszewski, Dudu

Miedź Legnica: Bledzewski (46 Ptak) – Kiełpiński (46 Brożyna), Woźniczka, Midzierski, Zasada (46 Księżniakiewicz) – Bartoszewicz (46 Cierpka), Kakoko (46 Keon), Szczepaniak, Feruga (57 Lenkiewicz), Garuch (80 Jastrzembski) – Łobodziński