Szachtior K. – FC Szirak 4:0 (koniec) | FK Astana – Piunik 2:0 (koniec) | Mika – RNK Split 1:1 (koniec)
Laci – Velenje 1:1 (3:2 po rz. karnych) | Daugavpils – Víkingur G. 1:1 (koniec) | Ekranas – Crusaders 1:2 (koniec)
Buducnost – Folgore/Falciano 3:0 (koniec) | Lovćen – Żeljeznicar 0:1 (koniec) | Honka – Sillamäe 3:2 (po dogrywce)
Kłajpeda – Differdange 3:1 (koniec) | Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (koniec) | Kalju – Fr. Reykjavík 2:2 (koniec)
Haugesund – Broughton 2:1 (koniec) | FK Jelgava – Rosenborg 0:2 (koniec) | Sant Julià – Cukaricki 0:0 (koniec)
Czichura – Turnovo 3:1 (koniec) | Daugava Ryga – Aberdeen 0:3 (koniec) | Wlora – Bolnisi 1:2 (koniec)
Fola – Göteborg 0:2 (koniec) | Tromsø – Santos Tartu 6:1 (koniec) | Zimbru – Shkendija 2:0 (koniec)
Brommapojkarna – VPS 2:0 (koniec) | Birkirkara – DVTK 1:4 (koniec) | Spartak T. – Hibernians 5:0 (koniec)
Kukësi – Kajrat 0:0 (koniec) | Aberystwyth – Derry 0:5 (koniec) | Bangor – Stjarnan 0:4 (koniec)
Sligo – Gordży 4:0 (koniec) | Fuglafjordur – MyPa 0:0 (koniec) | College Europa – FC Vaduz 0:1 (koniec)
Libertas – Botew 0:2 (koniec) | Široki – Gabala 3:0 (koniec) | FC Koper – Čelik 4:0 (koniec)
Ferencvaros – Sliema 2:1 (koniec) | Glenavon – Hafnarfjörður 2:3 (koniec) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (koniec)
Met. Skopje – Santa 2:0 (koniec)
CS Fola Esch
0:2 (0:0)
IFK Göteborg
Czwartek 10.07.2014, 19:00 • Josy Barthel, Luxemburg • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relację na żywo z Ligi Europejskiej na lajfy.com! (20:56:38)

W pełni zasłużenie do kolejnej rundy awansował zespół IFK Goteborg. W drugiej połowie postawili wszystko na jedną kartę i szturmowali atakami bramkę gospodarzy. Fola Esch mądrze się broniła, jednak w końcu ich szczelna defensywa została złamana przez zabójczy atak dwójki napastników gości! To zespół ze Szwecji będziemy oglądać w kolejnej rundzie.

90 + 3
    Hadji oddaje strzał rozpaczy! Próba napastnika gospodarzy niecelna.

90 + 2
    Dośrodkowanie Salomonssona z rzutu rożnego nie przynosi zagrożenia. Kontra rywali została zakończona niecelnym strzałem Lukicia.

90 + 1
    Szwedki zespół przeprowadza kolejny atak. Piłka przez defensorów Foli zostaje wybita za linię końcową boiska.

90
    Sędzia przedłuża drugą część spotkania o 3. minuty.

89
    Goście odzyskują piłkę i przenoszą grę na połowę rywala. Strzał Larssona został zablokowany.

88
    Fola od dłuższego czasu rozgrywa piłkę na połowie rywala. Goteborg się broni.

87
    Dallevedove, który wyprowadzał futbolówkę z własnej połowy zostaje sfaulowany przez Sodera.

86
    I po raz kolejny zespołową akcję swojego zespołu strzałem kończy Hadji. Sandberg z pewnością łapię jego próbę.

85
    Zmiana w drużynie IFK Göteborg: z boiska schodzi Jonsson, na boisku pojawia się Engvall.

84
    Kolejny atak gospodarzy. Tym razem rzut rożny wykonywany przez Dallevedove nie przyniósł zagrożenia pod bramką rywali.

83
    Gospodarze chcą odpowiedzieć na szybkie dwie bramki rywali. Hadji uderza minimalnie niecelnie!

82
    Zmiana w drużynie CS Fola Esch: z boiska schodzi Payal, na boisku pojawia się Dallevedove.

81
    Zmiana w drużynie CS Fola Esch: z boiska schodzi Hornuss, na boisku pojawia się Lukić.

81
    Gol dla Göteborgu!
    Goście poszli za ciosem! Wyprowadzili kolejny groźny atak, który celnym strzałem zakończył MAY MAHLANGU. Hym po raz kolejny był bezradny!

80
    Jans dochodzi do sytuacji strzeleckiej! Jego próba zostanie w ostatniej chwili zablokowana przez rywala.

79
    Zmiana w drużynie IFK Göteborg: z boiska schodzi Augustinsson, na boisku pojawia się Johansson.