Termalica – Karvina 0:0 (koniec) | Okocimski – Puszcza 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Stomil 1:0 (koniec)
Dolcan – Widzew 2:4 (koniec) | Olimpia G. – KS Drwęca 0:4 (koniec) | Nowa Huta – Dynamo Kij. 1:6 (koniec)
Okocimski Brzesko
1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 19.07.2014, 11:30 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • Spotkania towarzyskie

To wszystko z Brzeska, gdzie Okocimski wygrywa z Puszczą Niepołomice 1-0 po bramce Saniego. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (13:19:11)

90
    Minutę dolicza sędzia Seweryn Kozub z Brzeska.

86
    Dobiega końca rywalizacja w Brzesku – wygląda na to, że Okocimski wygra w tym sparingu ze swoim drugoligowym rywalem.

83
    Dużo jest dzisiaj stałych fragmentów gry. Rzut wolny dla Okocimskiego z bocznej strefy boiska.

80
    I teraz rzut rożny dla Okocimskiego. Niewiele się dzieje już w tym spotkaniu.

77
    Rywalizacja ponownie przeniosła się na dłużej na połowę Okocimskiego – korner dla Puszczy.

75
    Kolejny stały fragment gry dla Okocimskiego. Dośrodkowaną piłkę głową strącił Sani i z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką Sobieszczyk.

70
    Rzut rożny dla Puszczy.

68
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

65
    Uderzenie Dziadzio z dystansu, ale dobrze odbija strzał na rzut rożny Sobieszczyk.

63
    Gol dla Brzeska!

Kombinacyjna akcja Okocimskiego – szybka klepka, podanie do Saniego, który strzałem w długi róg pokonał Sobieszczyka.

59
    Doskonała okazja dla Okocimskiego. Rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego.

57
    Dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego wyłapuje Błąkała.

53
    Okocimski miał rzut wolny z 30 metrów – była okazja dośrodkować, ale zdecydowali się na wariant z krótkim rozegraniem.

49
    Rzut wolny dla Puszczy z ok. 20 metrów od bramki Błąkały.

46
    Zakrzewski, Uwakwe, i dwóch zawodników testowanych opuściło boisko, w ich miejsce Przybył, Sobieszczyk, Lepiarz i zawodnik testowany.

46

Rafał Gnutek

Gole: 63. Sani

Okocimski Brzesko: (I połowa) Kozioł – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Pyciak, Ryś, Dziadzio, Białkowski, Wojcieszyński – Głuszko (II połowa) Błąkała – Tokarz, Ryś, Garzeł, Ślęczka – Sani, Wilk, Bryła, testowany, Rybkowski – Dziadzio
    Puszcza Niepołomice: testowany I (46. Sobieszczyk) – Mikołajczyk, Napierała, Biernat, Cichy – Madejski, Gawęcki, Nowak, testowany II (46. testowany III), Uwakwe (46. Lepiarz) – Zakrzewski (46. Przybył)
    Zmiany: Sobieszczyk, Kołodziej, Strózik, Lepiarz, Balawender, Kiełtyka, Przybył, testowany III

Sędziowie: Seweryn Kozub (Brzesko)