Aktobe – FCSB 2:2 (koniec) | Karabach – FC Salzburg 2:1 (koniec) | HJK – APOEL 2:2 (koniec)
Apollon – Zenit 1:0 (koniec) | Dnipro – Kopenhaga 0:0 (koniec) | Grasshoppers – Lille 0:2 (koniec)
Standard – Panathinaikos 0:0 (koniec) | Feyenoord – Besiktas 1:2 (koniec) | Łudogorec – Partizan 0:0 (koniec)
Aalborg – Dinamo Z. 0:1 (koniec) | Maribor – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Legia – Celtic 4:1 (koniec)
Apollon Limassol
1:0 (0:0)
FC Zenit Sankt Petersburg
Środa 30.07.2014, 18:00 • Stadion Tsirion, Limassol • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Niesamowity przebieg meczu na Cyprze! Zenit miał ogromną przewagę, ale w niecałe pięć minut stracił gola i jednego z zawodników. Rewanż w Petersburgu zapowiada się niezwykle emocjonująco! Nas cieszy, że jedynym strzelcem gola był nasz rodak, Łukasz Gikiewicz. Dziękuję za śledzenia relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:57:51)

90+6

90+5
    Niewykorzystany rzut rożny dla gości i arbiter za moment zagwiżdże po raz ostatni!

90+4
    Elefteriou zagrywa piłkę ręką na własnej połowie, goście mają jeszcze jedną okazję, aby doprowadzić do remisu.

90+3
    Łukasz Gikiewicz ma problemy ze skurczami, na boisku pojawiają się medycy z Limassolu.

90+2
    Zenit cały czas próbuje, ale siły opadają coraz szybciej! Wszystko wskazuje na to, że gospodarze utrzymają korzystny dla siebie wynik do samego końca!

90
    Aż sześć minut dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Fegrouche w ostatniej chwili wyłapuje piłkę przed nabiegającym Garayem!

88
    Kolejny rzut rożny dla Zenitu, ale wciąż bez efektu w postaci bramki.

87
    Zenit coraz mocniej atakuje, ale czas upływa nieubłaganie!

86
    Kolejna próba Hulka, ale brazylijski as znowu nie trafia w światło bramki.

85
    To mogło być wyrównanie! Rondon otrzymał wymarzone podanie w pole karne, ale pomylił się z najbliższej odległości!

83
    Niedokładne dośrodkowanie Bebe, ale gospodarze kradną kolejne cenne sekundy.

82
    Na boisku pojawiły się służby medyczne. Edmar nie podnosi się z murawy i nie wiadomo czy będzie w stanie dokończyć mecz.

80
    Elefteriou ukarany żółtym kartonikiem za zbyt długie szykowanie się do wykonania wrzutu z autu. Gospodarze chcą utrzymać ten korzystny wynik do końca meczu.

77
    Zawodnicy obu drużyn mają teraz okazję wykorzystać krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

76
    Zmiana w drużynie Apollon Limassol: z boiska schodzi Danielzinho, na boisku pojawia się Elefteriou.

75
    Nieudana kiwka Hulka, gospodarze wyruszają z kontratakiem!

74
    Kolejny raz Hulk uderza bardzo niecelnie. Do końca meczu pozostało nieco ponad piętnaście minut!

Gole: 64. Gikiewicz

Kartki:   11. Cadu (APL), 39. Zezinho (APL), 67. Sielis (APL), 80. Eletferiou (APL) – 22. Criscito (PET), 43. Faizulin (PET)   67. Witsel (PET)

Apollon Limassol: Fegrouche – Carlitos, Cadu, Sielis, Edmar – Zezinho (61. Bebe), Guidileye, Adrian (69. Tagbajumi), Nikolaou, Danielzinho (76. Elefteriou) – Gikiewicz
    Zmiany: Bebe, Carlitos, Diego, Elefteriou, Espana, Pulpo, Tagbajumi

FC Zenit Sankt Petersburg: Lodigin – Anjukov (73. Smolnikov), Garay, Neto, Criscito – Witsel, Faizulin, Tymoscuk, Danny (70. Shatov) – Hulk, Kerzhakov (60. Rondon)
    Zmiany: Arshavin, Hubocan, Malafeev, Rondon, Ryazantsev, Smolinkov

Sędziowie: Strahonja – Premužaj, Krmar