Nadwiślan – Znicz 0:3 (koniec) | Siarka T. – Rozwój 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Legionovia 2:0 (koniec)
Wisła Pu. – Okocimski 0:0 (koniec) | Kotwica – Puszcza 1:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:0 (0:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 02.08.2014, 18:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga

Koniec meczu! Wisła Puławy – Okocimski Brzesko 0:0. Dziękuję za uwagę. (19:51:16)

90+4

90+3
    Kolejna kartka dla gracza gości.

90+2
    Sekundy do końca meczu...

90+1
    Piłkę meczową zmarnował teraz Kamil Białkowski! Uderzał z narożnika pola karnego, ale nie trafił do bramki...

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz!

89
    Dobra okazja dla Wisły, ale przed polem karnym niepotrzebnie dryblował Filipow. Piłkę przejmują goście.

88
    No ale jeszcze nie wszystko stracone! Około trzy minuty do końca spotkania.

87
    Szkoda, bo kibice obydwu zespołów wiązali z tym meczem ogromne nadzieje.

86
    Wydaje mi się, że w tym meczu bramki już raczej nie padną...

85
    Ostanie pięć minut do końca meczu!

84
    Próbowali teraz wymusić rzut karny goście. Sędzia nie dał się nabrać, ale nie wyjął też żółtej kartki.

83
    Cwetan Filipow zmienia Macieja Machalskiego.

82
    Szykuje się druga zmiana w ekipie trenera Jałochy.

81
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości! Nie ma gola dla Wisły!

80
    Wisła atakował czterech na trzech, Martuś zagrał do Lisieckiego, ten zdecydował się na strzał, ale został zablokowany! Tylko róg dla Wisły.

79
    Trzecia zmiana w ekipie gości. Schodzi Paweł Pyciak, a zmienia go Patryk Bryła.

78
    Efektowną "ruletką" popisał się Rafał Lisiecki. Na nieszczęście gospodarzy – nic jednak z tego nie wyszło.

77
    "Wisła, Wisła" na trybunach. Ostatnie 13 minut przed nami. Gra od kilku minut jest już odrobinę nudna.