Bastia – Olympique 3:3 (koniec) | Évian TG – Caen 0:3 (koniec) | Guingamp – Saint-Étienne 0:2 (koniec)
Lille – Metz 0:0 (koniec) | Montpellier – Bordeaux 0:1 (koniec) | Nantes – Lens 1:0 (koniec)
Nice – Toulouse 3:2 (koniec)
SC Bastia
3:3 (1:2)
Olympique Marsylia
Sobota 09.08.2014, 21:00 • Stade Armand Cesari, Bastia • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu! Po dziewięćdziesięciu minutach SC Bastia zremisowała z Olympique Marsylia 3-3! Dwie bramki dla gości strzelał Andre-Pierre Gignac, a jedno trafienie dołożył Romaric, który skierował futbolówkę do własnej bramki. Dla gospodarzy dwa gole strzelił Maboulou i Tallo. (22:52:09)

90+3

90+3
    Ostatnia zmiana w drużynie SC Bastii. Za Ayite wchodzi Modesto.

90+1
    Trzy minuty – właśnie tyle jeszcze potrwa ten mecz.

89
    Bielsa i Makelele skaczą, wariują przy linii. Jeszcze próbują motywować swoich piłkarzy, a także przekazują im ostatnie wskazówki.

88
    Złe dośrodkowanie Ayewa i piłkę pewnie złapał Areola.

87
    Jeszcze żółta kartka dla gracza SC Bastii, upomniany nią został Ayité.

86
    Gra toczy się w środku pola, piłkarze SC Bastii lekko cofnęli się pod własne pole karne, czym zdenerwowali swojego trenera.

85
    Po dobre pierwszej połowie, kibice z nadziejami patrzyli na drugą część spotkania, ale zdecydowanie można się rozczarować.

83
    Ostry faul Brandão i arbiter bez wahania zdecydował się pokazać żółtą kartkę dla zawodnika SC Bastii.

81
    Mamy zmianę też w drużynie SC Bastii. Za Maboulou wchodzi Kamano.

79
    Zmiana w drużynie gości. Za Payeta na boisko wchodzi Batshuayi.

79
    Rzut wolny dla Olympique Marsylia.

78
    Tragiczny strzał Gignaca.. od bramki rozpocznie Areola.

76
    Marcelo Bielsa jest poirytowany grą swoich podopiecznych w drugiej połowie.

74
    Gol dla Bastii!

CHRISTOPHER MABOULOU po raz drugi!!!

Fantastyczna kontra gospodarzy, podanie do CHRISTOPHERA MABOULOU, który przyjęciem piłki zgubił rywala, ale stracił futbolówkę w pole karne, ta jednak spadła pod nogi kolegi z drużyny, który mu ją odegrał, a on tylko wpakował piłkę do siatki.

Karol Sadłowski

Gole: 9. Maboulou, 68. Tallo, 74. Maboulou – 12. Gignac, 18. Romaric (sam.), 63. Gignac

Kartki:   20. Palmieri (BSA), 83. Brandão (BSA), 87. Ayité (BSA) – 65. Mendy (OLM)

SC Bastia: Aréola – Squillaci, Diakité, Romaric, Boudebouz ( 59' Tallo) – Ayité (90+3' Modesto), Palmieri, Cahuzac (C), Maboulou (81' Kamano) – Gillet, Barbato.

Rezerwowi: Leca – Modesto, Tallo, Kone, Peybernes, Achilli, Kamano.

Olympique Marsylia: Mandanda (C) – Sparagna (46' Mendes), N´Koulou, Morel, Dja Djedjé – Thauvin, Imbula Wanga, Alessandrini (60' A. Ayew), Payet (79' Batshuayi) – Gignac, Mendy.

Rezerwowi: Samba – Mendes, Abergel, Cheyrou, A. Ayew, Batshuayi, Porsan-Clemente.

Sędziowie: Jaffredo – Chevreux, Philippe