Bastia – Olympique 3:3 (koniec) | Évian TG – Caen 0:3 (koniec) | Guingamp – Saint-Étienne 0:2 (koniec)
Lille – Metz 0:0 (koniec) | Montpellier – Bordeaux 0:1 (koniec) | Nantes – Lens 1:0 (koniec)
Nice – Toulouse 3:2 (koniec)
OGC Nice
3:2 (1:2)
Toulouse FC
Sobota 09.08.2014, 21:00 • Allianz Riviera, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po bardzo dobrym i szybkim meczu OGC Nicea ogrywa Tuluzę FC 3:2. W drugiej połowie miejscowi od początku przystąpili do ataku co zaowocowalo dwiema bramkami. Goście nie potrafili już odpowiedzieć, a ich akcjom brakowało ostatniego, dokładnego podania.

MVP dla Cvitanicha, któy zdobył dzisiaj dwa gole i był wyróżniającą się postacią w swojej drużynie.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (22:53:45)

90+4

90+4
    Jeszcze rzut rożny dla gości, ale wrzutka wpada prosto w ręce Hassena. Za chwilę sędzia zagwiżdze ostatni raz tego wieczoru.

90+3
    Powtórka akcji sprzed minuty, tym razem piłka spada na 4. metrze pod nogi Ben Yeddera, ale jego strzał zablokowany!

90+2
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku ustawionego na 8. metrze Pešića, ale świetnie z bramki wychodzi Hassen i wyłapuje futbolówkę.

90+1
    Trzy minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu drugiej połowy.

90
    Amavi dobrze przerywa akcję na prawej stronie Akpa Akpro, ale goście wciąż mają rzut rożny. Piłka po dośrodkowaniu z narożnika i wybiciu przez obrońców spada pod nogi Akpa Akpro, ale ten posyła ją ponad poprzeczkę.

89
    Bardzo ryzykowne wycofanie piłki do Bouchera, któremu udało się jednak oszukać atakującego go rywala.

88
    Bodiger próbował już chyba strzału rozpaczy, ale z ponad 35 metrów nie trafił w bramkę.

87
    Ostatnie 5 minut meczu. Poza Honoratem cała drużyna Nicei na własnej połowie.

86
    Próba podania przez pół boiska do pokazującego się Brauthwaite'a bardzo nieudana. Piłka w rękach Hassena.

85
    Zmiana w drużynie OGC Nice: z boiska schodzi Cvitanich, na boisku pojawia się Honorat.

83
    Gospodarze zepchnięci na własną połowę, ale zawodnikom Tuluzy bardzo cięzko przychodzi zdobywanie terenu.

82
    Szybki kontratak Tuluzy. Na 18. metrze piłkę tyłem przyjmował Ben Yedder, odegrał do Pešića, który uderzył po ziemi, ale w światło bramki nie trafił.

81
    Rzut rożny dla miejscowych. Dośrodkowanie dobrze wybijają obrońcy z Tuluzy, ale piłką wciąż przy nogach piłkarzy w czarno- czerwonych strojach.

80
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Sylla, na boisku pojawia się Akpa Akpro.

79
    Hassen wznawia grę gospodarzy i daje do zrozumienia swoim rywalom, że nigdzie mu się nie spieszy.

78
    Przewinienie Sylli po głupiej stracie. Zapobiegło to jednak groźnie wyglądającej kontrze Nicei.

77
    W ataku wciąż Tuluza. Drużynie tej udało się wywalczyć rzut rożny, ale wrzutkę Ben Yeddera dobrze czyszczą defensorzy przyjezdnych.

Sławomir Szczęch

Gole: 23. Cvitanich, 62. Cvitanich, 68. Bosetti – 44. Braithwaite, 45+1. Ben Yedder

Kartki:   58. Regattin (TOU)

OGC Nice: Hassen – Puel, Amavi, Bodmer, Genevois – Eysseric, Hult, Mendy, Bauthéac (36. Bosetti) – Pied (70. Digard), Cvitanich (85. Honorat)

Rezerwowi: Honorat, Gomis, Bosetti, Palun, Cardinale, Digard, Maupay

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Spajić, Matheus – Regattin (72. Trejo), Didot (74. Pešić), Grigore, Sylla (80. Akpa Akpro), Bodiger – Braithwaite, Ben Yedder

Rezerwowi: Ahamada, Moubandje, Trejo, Akpa Akpro, Roman, Sirieix, Pešić

Sędziowie: F. Schneider – M. Lombard, G. Lang