Gać – Oława 1:1 (koniec) | Motor – Resovia 1:2 (koniec) | Radomiak – Świt NDM 3:1 (koniec)
Skra – Ruch Z. 0:1 (koniec)
Radomiak Radom
3:1 (0:1)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sobota 09.08.2014, 17:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 3 Liga

Koniec meczu. Radomiak w drugiej połowie spotkania zmiażdżył Swit i trzy oczka pozostają całkiem zasłużenie w Radomiu. Dzięki za relację, do zobaczenia. (18:54:01)

90+3
    Radomiak jakby chciał zaprzeczyć moim słowom, Winiarski z dystansu, ale bardzo niecelnie.

90+2
    Świt jest stroną dominującą, ale chyba za późno.

90+2
    Basiuk strzelał z dystansu, bardzo niecelnie.

90+1
    Rzut wolny dla Świtu, bić będzie Duda.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje W. Puton (Radomiak Radom).

88
    Ręka w polu karnym jednego z graczy Radomiaka, sędzia nie reaguje. Czyste wejście Świtu – sedzia gwiżdże. Śmieszna sprawa z nim.

87
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Winiarski.

86
    Gospodarze tę drugą połowę grają magiczną. Wszystko im wychodzi, każde przejęcie czy podanie. Świtu nie ma.

85
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Nowotka, na boisku pojawia się Stepnowski.

84
    Gol dla Radomiaka!
    KACPER WNUK strzela bramkę na 3:1 dla gospodarzy. Piłka po dośrodkowaniu z lewej strony odbija się od ręki Domżała i Wnuk ładuję piłkę do bramki.

83
    MACIEJ ŚWIDZIKOWSKI i mamy 2:1 dla gospodarzy... Tak musiało się wydarzyć.

81
    Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Mateusz Zawiska, na boisku pojawia się Rafał Melon.

80
    Leandro w mur.

79
    Długa piłka od Kuli w kierunku Leandro. Faulował Krzymiński 20 metrów od bramki.

78
    Kacper Wnuk dostal piłkę na szestnastce, ale odchylony oddał słaby strzał i bez zagrożenia.

78
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Śliwiński, na boisku pojawia się Szymon Stanisławski.