HC Gomel – SPR Pogoń 25:18 (koniec) | Belaz Mińsk – Hypo_duplicated 24:16 (koniec) | HC Gomel – Zagłębie 27:26 (koniec)
SPR Pogoń – Belaz Mińsk 24:24 (koniec) | Hypo_duplicated – HC Gomel 20:17 (koniec) | SPR Pogoń – Zagłębie 28:30 (koniec)
Hypo Niederösterreic
20:17 (8:7)
HC Gomel
Sobota 16.08.2014, 16:00Memoriał im. Henryka Kruglińskiego

Jak to dobrze, że ten mecz się już skończył... 15 rzutów karnych; mecz przypominał rugby. Bardzo brzydki dla oka mecz, o którym nie da się dużo napisać, dlatego bardzo dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na relację z ostatniego już meczu na dzisiaj. Już o godzinie 17:30 KGHM Metraco Zagłębie Lubin podejmie walkę z zawodniczkami SPR-u Pogoni Szczecin. (17:07:18)

50
    Koniec meczu. (20:17)

50
    Dwie minuty kary dla zawodniczki Hypo. 5 sekund do końca spotkania... (20:17) (20:17)

50
    Jeszcze jeden gol dla Hypo. (20:17) (20:17)

49
    Hypo podwyższa prowadzenie! (19:17) (19:17)

49
    Jeszcze jeden! Ależ poszły za ciosem zawodniczki z Białorusi! (18:17) (18:17)

49
    Gol dla HC Gomel! (18:16) (18:16)

48
    Różnica jest tylko taka, że Hypo ptrafi rzuty karne w tym meczu zamieniać na gole... Tym razem zawodniczka HC Gomel nie trafiła nawet w bramkę! (18:15) (18:15)

48
    Mamy dwie minuty kary, tym razem dla zawodniczki Hypo i... rzut karny dla Białorusinek... (18:15) (18:15)

47
    Piłka szczęśliwie, ale ląduję w bramce HC Gomel! (18:15) (18:15)

47
    Dwie minuty kary dla zawodniczki HC Gomel i... rzut karny dla Hypo. Czternasty rzut karny w tym meczu! (17:15) (17:15)

46
    Ten karny również zamieniony na gola! (17:15) (17:15)

46
    Tym razem karny dla Gomel (17:15) (17:15)

46
    Bramka dla Hypo! (17:15) (17:15)

46
    Nie! One dalej faulują! Jedenasty rzut karny w tym spotkaniu... (16:15) (16:15)

45
    Scenariusz cały czas się powtarza. Czy HC Gomel zdoła wyjść na prowadzenie, lub chociaż zremisować? (16:15) (16:15)