wydarzenie zakończone
Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 - Dzień 2

Niedziela 31.08.2014, 12:45Siatkówka

Dobrej nocy! Żegna zespół redakcyjny w składzie jednoosobowym. (22:13:25)

Za nami pięć spotkań i to może zdziwić niezainteresowanych żadne nie zakończyło się remisem. Tak, wiemy taki suchar na wieczór nam wyszedł. Koniec drugiego dnia Mistrzostw Świata! Yupi! Teraz pora do łóżek, bo jutro to też się będzie działo! Sześć spotkań i wszystkie możecie Państwo śledzić na stronie lajfy.com!

Poprawka Puerto Rico już przegrywa z Francją 20:22.

To teraz czekany na wynik ostatniego spotkania. W trzecim secie nasze ukochane Puerto Rico albo Portoryko remisuje z Francją 20:20.

Australia pięć punktów od zwycięstwa. Kamerun w trzecim secie ma ich na koncie 15.

Gramy już trzecie sety. Obecnie Australia prowadzi 13:12 z Kamerunem, a Francja remisuje 8:8 z Puerto Rico znaczy się Portoryko.

Kamerun przegrywa 12:17 z Australią, a Francja remisuje z Puerto Rico (Portoryko) 14:14.

Może się okazać, że wieczorne mecze będą najkrótsze spośród dzisiejszych, bo też Kamerun i Puerto Rico (Portoryko) walczą, ale jednak serce do gry to za mało, gdy brakuje umiejętności.