Bułgaria – Kanada 2:3 (koniec) | Kuba – Niemcy 0:3 (koniec) | Meksyk – Chiny 1:3 (koniec)
Finlandia – Korea Płd. 3:0 (koniec) | Egipt – Rosja 0:3 (koniec) | Tunezja – Brazylia 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (21:50:45)

17:25
    Trzeci set skończony.

17:25
    Wallace bardzo pewnie atakuje po prostej! Brazylia wygrywa z Tunezją 3:0. Choć wynik wskazuje na łatwe zwycięstwo Canarinhos, to trzeba przyznać, że Tunezyjczycy bardzo przyzwoicie zagrali w pierwszym i trzecim secie. Brazylia bez niespodzianki pewnie pokonuje drużynę z północnej Afryki i zawodnicy z Ameryki Południowej mogą już myśleć o kolejnych meczach!

17:24
    Psuje serwis Egar.

16:24
    Skutecznie ze środka Bruno i będzie pierwsza piłka meczowa dla Brazylii.

16:23
    Tym razem Fonteles zagrywa poza boisko.

15:23
    Punktowa zagrywka Fontelesa.

15:22
    Na siatce sprytem popisuje się Lucarelli.