Kazachstan – Lotwa 0:0 (koniec) | Azerbejdżan – Bułgaria 1:2 (koniec) | Andora – Walia. 1:2 (koniec)
Bośnia i Herc. – Cypr 1:2 (koniec) | Czechy – Holandia 2:1 (koniec) | Islandia – Turcja 3:0 (koniec)
Chorwacja – Malta 2:0 (koniec) | Norwegia – Włochy 0:2 (koniec)
Azerbejdżan
1:2 (0:1)
Bułgaria
Wtorek 09.09.2014, 18:00Eliminacje Mistrzostw Europy

Główny arbiter tego spotkania Pan Yefet z Izraelu używa gwizdka sędziowskiego po raz ostatni! Mimo iż to Bułgarzy prowadzili po pierwszej połowie nie zachwycali. W drugiej odsłonie spotkania, to Azerowie doprowadzili do remisu. Gdy długo się wydawało, że wynik ten utrzyma się do końca spotkania Hristov strzelił bardzo ładną bramkę głową i zapewnił 3 punkty Bułgarom. To na tyle z Baku! Zapraszam na kolejne relacje w serwisie lajfy.com – Mateusz Korejba do usłyszenia! (19:54:15)

90+3

90+3
    Tym razem na strzał zza pola karnego zdecydował się Nadirov, ale bardzo niecelny i zacznie Stoyanov.

90+2
    Kolejna ładna akcja Bułgarów! Piłkę tuż przed swoim polem karnym zgubił jeden z defensorów Azerów, po czym dopadł do niej Hristov, który oddał jeszcze strzał, ale pewnie chwyta piłkę Agayev.

90+1
    Ładna akcja i strzał Galabinova, ale strasznie niecelny.

90
    Główny arbiter tego spotkania dolicza 180 sekund do drugiej odsłony meczu!

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Abdullayev (Azerbejdżan).

89
    Zmiana w drużynie Azerbejdżan: z boiska schodzi Budak, na boisku pojawia się Nadirov.
    HRISTOV - 1:2

87
    Gol dla Bułgarii! Rzut rożny! Do piłki podchodzi Nedelev, który dośrodkowuje w pole karne bardzo ładną piłkę, która przechodzi przez kilku zawodników gospodarzy, po czym udaje się do niej doskoczyć HRISTOVOWI i pewnie pakuje futbolówkę w siatce Agayeva!

87
    Do piłki podchodzi Nedelev, ale jego dośrodkowanie pewnie wybijają goście. Przed tym mieliśmy kilka mocnych starć zawodników obu ekip, ale główny arbiter tego spotkania nie zdecydował się pokazać żółtych kartek.

86
    Bardzo brzydki faul na zawodniku, który kilka minut temu wszedł na plac gry – Hristovie. Zaczną goście z rzutu wolnego!

85
    Po raz kolejny akcje budowane od tyłu tyle, że przez obydwa zespoły, z których tak naprawdę oprócz kilku dobrych podań nic nie wynika.

83
    Zmiana w drużynie Bułgaria: z boiska schodzi Alesandrov, na boisku pojawia się Hristov.

82
    Trzeba przyznać, że podobnie jak w pierwszej połowie spotkania druga część połowy wydaje się zdecydowanie gorsza od pierwszych kilkunastu. Mniej groźnych akcji stwarzanych przez oba zespoły, więcej fauli. Miejmy nadzieję, że na ostatnie kilka minut tego spotkania tempo meczu trochę się poprawi.

81
    Ładna akcja Milanova teraz prawą stroną boiska, który ominął kilku rywali, po czym zacentrował w pole karne, ale już niecelnie.

79
    Kolejny bardzo brzydki faul w środkowej strefie. Ucierpiał strzelec bramki dla Azerów, Nazarov.