Kazachstan – Lotwa 0:0 (koniec) | Azerbejdżan – Bułgaria 1:2 (koniec) | Andora – Walia. 1:2 (koniec)
Bośnia i Herc. – Cypr 1:2 (koniec) | Czechy – Holandia 2:1 (koniec) | Islandia – Turcja 3:0 (koniec)
Chorwacja – Malta 2:0 (koniec) | Norwegia – Włochy 0:2 (koniec)
Norwegia
0:2 (0:1)
Włochy
Wtorek 09.09.2014, 20:45Eliminacje Mistrzostw Europy

Za nami pojedynek pierwszej kolejki grupy H eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Włosi zasłużenie pokonali 2:0 Norwegów. Squadra Azzurra dobrze zaprezentowali się pomimo braku w składzie takich zawodników jak Andrea Pirlo czy Mario Balotelli.

Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje. Tymczasem życzę dobrej nocy. (22:40:34)

90+4

90+4
    Jedno z ostatnich dośrodkowań w pole karne Włochów, ale tam pewnie interweniuje Buffon. Arbiter zaraz powinien zakończyć spotkanie.

90+2
    Napastnik Borussii Dortmund na noszach opuszcza boisko. Raczej nie zobaczymy go już dzisiaj na placu gry.

90+1
    Tymczasem na boisku leży Immobile. Potrzebna jest przerwa w grze i pomoc medyczna.

90
    Milorad Mažić zadecydował, że druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej. To chyba słuszna decyzja.

90
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem został nią ukarany Forren za faul na Immobile.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Kibice zaczynają opuszczać miejsca na stadionie w Oslo. Zawodnikom również brakuje już wiary w sukces.

87
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Florenzi, na boisku pojawia się Poli.

85
    Rzut rożny dla Squadra Azzurra, ale nie było po nim zagrożenia bramki gospodarzy.

83
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Zaza, na boisku pojawia się Destro.

83
    Nordtveit nie mógł poradzić sobie z Immobile i pociągał go za koszulkę. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

82
    Na twarzach Norwegów widać już poirytowanie i brak wiary w sukces. Włochom już chyba nic nie odbierze dzisiaj zwycięstwa.
    Simone ZAZA

81
    Ponownie Zaza w świetnej sytuacji! Napastnik Włochów ograł jednego z obrońców i ładnie podciął piłkę nad interweniującym Nylandem, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił Forren!

80
    Zaza wchodzi na murawę, po tym jak na chwilę musiał ją opuścić. Na trybunach słychać było głośne gwizdy kibiców gospodarzy.

78
    Zaza leży teraz na murawie, ponieważ ucierpiał chyba w starciu z Flo podczas poprzedniej sytuacji. Chwila przerwy w grze.